Kendi kendine silinen Chrome şifreleri

Aeron

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yıllardır Google Chrome'da şifrelerimi depoluyorum belki 500'e yakın şifre burada kayıtlıydı fakat bugün Chrome'dan şifrelere girdiğimde tüm şifrelerin silindiğini hiçbir şifrenin kayıtlı olmadığını fark ettim.
Bu nasıl olabilir? Konu hakkında neler yapabilirim bilmiyorum.
Yönlendirebilecek var mı?
Teşekkürler.

Bende aynı sorunu yaşadım çözüm bulamadım şifreleri her ay dışa aktar yaparak yedeklersen bir sorun olmaz önerim excel olarak kaydet

Bende aynı sorunu yaşadım çözüm bulamadım şifreleri her ay dışa aktar yaparak yedeklersen bir sorun olmaz önerim excel olarak kaydet
Google'ın destek hattı vb bir yere yazmadın mı konuyu? Bu önemli bir konu ya. 1000e yakın belki daha fazla siteye ait üyelik bilgilerim vardı. Nasıl aniden kendi kendine silinir. Anlayamıyorum.

Öncelikle Chrome'a şifre yüklememenizi öneririm. Lisanlı bir şifre yönetici kullanabilirsiniz. Ne kadar kolaylıkla o şifrelerin çekilebilceğini biraz araştırmayla siz de görebilirsiniz. Cihazları senkronize etmeyle ilgili bir problem olabilir. Bilemiyorum.

Öncelikle Chrome'a şifre yüklememenizi öneririm. Lisanlı bir şifre yönetici kullanabilirsiniz. Ne kadar kolaylıkla o şifrelerin çekilebilceğini biraz araştırmayla siz de görebilirsiniz. Cihazları senkronize etmeyle ilgili bir problem olabilir. Bilemiyorum.
Kasperskyin şifre koruma programına gecme zamani geldi demektir. Aylik 90 liraydı sanirim.

Geri
Yukarı