Kendi Kripto Paranızı Nasıl Yapabilirsiniz?

Sanırım kaynak koduna ihtiyacınız vardı ve bu kod herkese açıktı. İsmini unuttum yahu,😕.Tabii herkese açık olunca caizcoin giibi paralarda çıktı. Dogecoin aslında bir troll olarak oluşturuldu ama Elon Musk sayesinde 30000 kat değeri arttı.

Altından para mı yapıyoruz? Buna nasıl bir açıklama yapılabilir ki? İyi kafaymış diyorum. Parayı yapma maliyeti paradan fazla olursa para tedavülden kalkar. Vallahi ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama hiç iyi değil.

Ekonomi hakkında sıfır bilgi herhalde. Ne kadar altının varsa o kadar para basabiliyorsun yani.

Yoğurt mu da bu kendin yapacaksın?

Çok komik, Solidity bilerek yapılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altından para mı yapıyoruz? Buna nasıl bir açıklama yapılabilir ki? İyi kafaymış diyorum. Parayı yapma maliyeti paradan fazla olursa para tedavülden kalkar. Valla ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama hiç iyi değil.
:) Osmanlıda ekmek satıp aldığın sikke parayı eritsen mücevher yapıp, avrupa da sata bilirdin.

Yoktan takas aracı yoktur. Kodlama ve şifreleme sistemleri ile kripto para olayına döne biliriz.

Git yap hadi alayım senden. Kur ülkeni. Kuzey pasifik adalarında sahipsiz bir ada olacaktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı