Kendi mini ekranımı yapmak istiyorum

Daha fazla  
Yeni monitör alacak param yok o yüzden 5 6 inchlik Discord, Spotify gösterebilecek bir ekran yapmak istiyorum. Taşınabilir olmasına gerek yok.
Sizce ne kadar tutar ve önerileriniz var mıdır?

Yeni monitör alacak param yok o yüzden 5 6 inchlik Discord, Spotify gösterebilecek bir ekran yapmak istiyorum. Taşınabilir olmasına gerek yok.

Hocam eski bir telefon veya tabletiniz varsa spacedesk ile ekranı oraya yansıtabilirsiniz.

Dostum bence bu toplara hiç girme neden 5 6 inc ekran 10 inc bile olsa kendi masaüstün ile o ekran çözünürlüğü masaüstü uzat dediğin zaman sana çok aşırı tuhaf gelecektir. Emin ol denedim Hi level bir tablette eski modeldi bu arada ve kasma yapıyor mouse bile ekranda kasıyor. Onu geçtim pencelereri ayarlamak zor geldi. Bence Letgodan falan ofis pc leri için falan kullanılmış 15 inc kare monitör bulabilirsin çok uygun fiyatlara. Ben izmirde 40 liraya almıştım. Görüntü versin yeter çiziğine vs bakmadım yani.

Geri
Yukarı