Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

Teşekkürler.

Aa oyun 1 TL miş ben 20 TL sandım xdd alırım ozmn ailemden gizli.

Öfff sistem gereksinimleri tam benim PC'ye göre.(umarım FPS 45 veya 30 olur 1 FPS oynamak istemiyorum.)

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-27_112419.png
    28 KB · Görüntüleme: 32
Ne zaman? Belki sonradan kaldırılmıştır yasak.

Çok değil, 10 gün önce. Birine Kaspersky Total Security 93 günlük deneme sürümü Key'i verecektim. Sosyalde yasak olduğunu sanıp Discord vermiştim. Ama uyarı aldım kural 59 60 ihlalinden dolayı.

Çok değil, 10 gün önce. Birine Kaspersky Total Security 93 günlük deneme sürümü Key'i verecektim. Sosyalde yasak olduğunu sanıp Discord vermiştim. Ama uyarı aldım kural 59 60 ihlalinden dolayı.
Hayda... Neyse öğrenmiş olduk vermeyiz bir daha İletişimi nerelerden kurabiliriz ki başka?

59'da sunucu tanıtımı yasak yazıyor. 60'da işe imza ve hakkımda kısmına yazılamaz diyor. Arada kalmış bir mesele. Goren moderatörün insafına kalmış herhalde.

59'da sunucu tanıtımı yasak yazıyor. 60'da işe imza ve hakkımda kısmına yazılamaz diyor. Arada kalmış bir mesele. Goren moderatörün insafına kalmış herhalde.
Ben sunucu vermiyorum, kendi hesabım olduğundan ceza yememişimdir belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…