Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

Tabi ki olur dostum :)

Gerçekten tam olarak böyle. Kendimi bu zamana kadar oldukça zorladım, ve bir tatili hak ettim diye düşünüyorum. Bu kadar büyük destek geleceğini tahmin etmezken böyle bir şey olması beni o kadar motive etti ki... Çok teşekkür ederim!

Birkaç arkadaş hediye ediyordu, istersen çekilişe de yazabilirim dostum seni :(

Yigitoztoprak#4492 Discord'dan eklersen yardımcı olayım dostum.

Hiç bilmiyorum. Çok uzun süreceğini sanmam.

Bu arada arkadaşlar yeni uyandım, birçok dostum oyunumu almış, alacağını söylemiş. Hepinizi gördüm ve çok teşekkür ediyorum hepinize teker teker. Sağ olun :)

Aslında oyun 2,87 GB fakat ZIP dosyası şeklinde yüklediğim için indirirken boyut düşüyor :)

Teşekkürler.
Tabi ki olur dostum :)

Gerçekten tam olarak böyle. Kendimi bu zamana kadar oldukça zorladım, ve bir tatili hak ettim diye düşünüyorum. Bu kadar büyük destek geleceğini tahmin etmezken böyle bir şey olması beni o kadar motive etti ki... Çok teşekkür ederim!

Birkaç arkadaş hediye ediyordu, istersen çekilişe de yazabilirim dostum seni :(

Yigitoztoprak#4492 Discord'dan eklersen yardımcı olayım dostum.

Hiç bilmiyorum. Çok uzun süreceğini sanmam.

Bu arada arkadaşlar yeni uyandım, birçok dostum oyunumu almış, alacağını söylemiş. Hepinizi gördüm ve çok teşekkür ediyorum hepinize teker teker. Sağ olun :)

Aslında oyun 2,87 GB fakat ZIP dosyası şeklinde yüklediğim için indirirken boyut düşüyor :)

Aa oyun 1 TL miş ben 20 TL sandım xdd alırım ozmn ailemden gizli.

Öfff sistem gereksinimleri tam benim PC'ye göre.(umarım FPS 45 veya 30 olur 1 FPS oynamak istemiyorum.)

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-27_112419.png
    resim_2021-04-27_112419.png
    28 KB · Görüntüleme: 32
Ne zaman? Belki sonradan kaldırılmıştır yasak.

Çok değil, 10 gün önce. Birine Kaspersky Total Security 93 günlük deneme sürümü Key'i verecektim. Sosyalde yasak olduğunu sanıp Discord vermiştim. Ama uyarı aldım kural 59 60 ihlalinden dolayı.

Çok değil, 10 gün önce. Birine Kaspersky Total Security 93 günlük deneme sürümü Key'i verecektim. Sosyalde yasak olduğunu sanıp Discord vermiştim. Ama uyarı aldım kural 59 60 ihlalinden dolayı.
Hayda... Neyse öğrenmiş olduk vermeyiz bir daha :) İletişimi nerelerden kurabiliriz ki başka?

59'da sunucu tanıtımı yasak yazıyor. 60'da işe imza ve hakkımda kısmına yazılamaz diyor. Arada kalmış bir mesele. Goren moderatörün insafına kalmış herhalde.

Geri
Yukarı