Kendi projelerimi yayınlayabileceğim script ücretsiz nereden alabilirim?

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Merhaba, codes domaine sahip websitem var. Bu sitede Flutter, Python projelerimi yayımlamak istiyorum. Kendi scriptimi yazıcak vaktim yok. Ücretsiz projelerimi yayınlayabileceğim script nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, codes domaine sahip websitem var. Bu sitede Flutter, Python projelerimi yayımlamak istiyorum. Kendi scriptimi yazıcak vaktim yok. Ücretsiz projelerimi yayınlayabileceğim script nereden bulabilirim?
Script degil de GitHub'a atip GitHub linklerini sitene koysan? Veya sitene Gitea kur, @433815 kurmustu galiba.

Github gibi bir sey istiyorsun sanirim, bunun icin Gitea ya da Kallithea gibi bir sey kurabilirsin. Gitea'nin arayuzu daha iyi ve ayni Github'a benziyor, ama Kallithea daha hafif. Ayrica Gitea sadece Git versiyon kontrol sistemini destekliyor, Kallithea ise hem Git hem Mercurial destekliyor. Ben kendim Kallithea kullaniyorum, minimal arayuzu daha rahat geliyor bana.

GitHub gibi bir şey istiyorsun sanirim, bunun icin gitea ya da kallithea gibi bir şey kurabilirsin. Gitea'nin arayuzu daha iyi ve ayni GitHub'a benziyor, ama kallithea daha hafif. Ayrica gitea sadece git versiyon kontrol sistemini destekliyor, kallithea ise hem git hem mercurial destekliyor. Ben kendim kallithea kullanıyorum, minimal arayuzu daha rahat geliyor bana.

Teşekkür ederim detaylı araştırıcağım.

Geri
Yukarı