Kendi sitemdeki bir sayfa üzerinden başka siteye kayıt işlemi gerçekleştirme

RTX2080

Centipat
Kendi sitemdeki bir sayfa üzerinden başka bir siteye kayıt veya e-mail submit işlemi gerçekleştirmek istiyorum. Mesela kendi sitemde bir sayfa var, orada içine yazı yazılan kutucuklardan var, bildiğiniz kayıt sayfası ve bu sayfadaki kutucuklara isim, soyisim, e-posta, şifre girerek Facebook sitesine kayıt olmak istiyorum. Tüm işlemler benim sitemden yapılacak ama gerçekten Facebook'a kayıt olunacak. Facebook kayıt sayfasının benim sitemdeki bir taklidi, simülasyonu gibi. İki site arasında bir portal gibi. YouTube oynatıcılarının başka sitelerde görüntülenmesi gibi ama tabii veri gönderme işlemi falan da olacak işin içinde. Mesela bazı sahte çekiliş sayfaları var e-posta, isim, soyisim, adres falan giriyoruz ve sözde çekilişe katılıyoruz. Benim sitemde bir sayfadan e-posta ve diğer bilgiler girilecek ve gerçekten de o sitedeki çekilişe katılmış olacaklar. Yönlendirme işlemi gibi düşünün. Ayrıca kendi sayfamda e-posta falan yazılan kutucuklar dururken geri kalan tasarımda ve yazılarda bazı değişiklikler yapmak istiyorum. Mesela çekilişe falan katılıyormuş gibi bir hava yaratıp aslında bilgilerin Facebook'a kayıt yaptırmak için kullanıldığı bir sayfa olabilir mi?

Geri
Yukarı