Çözüldü Kendi Steam hesabımdaki ETS 2 bozuk!

• Konuyu başlatan DKB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DKB

Hectopat
Daha fazla  
ETS 2 oyununa orijinal olarak sahibim lakin oyunu 2 bilgisayarda denedim hatta GeForce Now'da da denedim ancak oyun açılırken 20 saniye donuyor, ana menüye gelene kadar sonra oyunun parlaklık ayarı değişmiyor gibi sorunlar var ve sadace benim Steam hesabımdan girince oluyor, bilgisayar ile alakalı değil.

Çözüm
Hocam atölyeden mod falan indirmişsinizdir o zaman her bilgisayarda oluyorsa ona dikkat edin.

Atölyedeki modları kaldırdım şimdi kendimce bir çözüm buldum umarım çalışır çalışırsa tek tek anlatıcağım çözümü. Çalışmazsada yazacağım çalışmadı diye.
Çözüm:
Programfiles(X86)>steam>userdata klasörüne gidiyosunuz sonra 227300 yani ETS 2'nin appıdsi olan dosyaya giriyoruz oradaki her şeyi siliyoruz.

Eğer hala devam ediyorsa:
Belgeler>eurotrucksimulator2 klasöründeki tüm profiles yazan dosyaları silin eğer kendi profiliniz gitmesin diyosanız sadace profiles yazan klasörü silmeyin sorun devam ederse onu da silebilrsiniz kurtuluş için küçük bir bedel.

Ben açılırken donma sorununu bu şekilde çözdüm lakin ses ve parlaklık sorunları halen devam etmekte.

Eğer yinede sorun devam ediyorsa technopath hesabımdan ulaşın!
ETS 2 oyununa orijinal olarak sahibim lakin oyunu 2 bilgisayarda denedim hatta GeForce Now'da da denedim ancak oyun açılırken 20 saniye donuyor, ana menüye gelene kadar sonra oyunun parlaklık ayarı değişmiyor gibi sorunlar var ve sadace benim Steam hesabımdan girince oluyor, bilgisayar ile alakalı değil.
Dosya Doğrulama yapın.
Ayrıca da Destek ile görüşün.

Kardeş sorun bilgisayarda değil silip yükledim zaten bunları yaptım ben GeForce Now da bile oluyor bu sorun.

Hocam GeForce Now'un düzgün çalışması için de bazı kurallar var. Ayrıca 50Mbps internetle geforcre Now'dan oyun oynayamazsınız en az 75-80 olması gerekiyor.
Sen "unlucky" olmuşsun alakası yok oyun sağlam yoksa.

Hocam sistem özellikleri ile alakası yok diyor sanırsın 3090 kullanıyor.

Hocam GeForce Now'un düzgün çalışması için de bazı kurallar var. Ayrıca 50Mbps internetle geforcre Now'dan oyun oynayamazsınız en az 75-80 olması gerekiyor.

Hocam sistem özellikleri ile alakası yok diyor sanırsın 3090 kullanıyor.

Kardeşim düzgünce en baştan okuyun bu benim Steam hesabım ile ilgili oyun zaten bozuk değil biliyorum bu sorun sadace benim Steam hesabımda oluyor. Ben kendi hesabımdan 4 farklı bilgisayara indirdim ve aynı sorun devam ediyor Steam ile ilgili bir sorun şimdi eğer bir öneriniz varsa lütfen yazın.(Geforce Now örnek olarak verdim.)

Kardeşim düzgünce en baştan okuyun bu benim Steam hesabım ile ilgili oyun zaten bozuk değil biliyorum bu sorun sadace benim Steam hesabımda oluyor. Ben kendi hesabımdan 4 farklı bilgisayara indirdim ve aynı sorun devam ediyor Steam ile ilgili bir sorun şimdi eğer bir öneriniz varsa lütfen yazın.(Geforce Now örnek olarak verdim.)
Dosya Doğrulama yap.

Kardeşim düzgünce en baştan okuyun bu benim Steam hesabım ile ilgili oyun zaten bozuk değil biliyorum bu sorun sadace benim Steam hesabımda oluyor. Ben kendi hesabımdan 4 farklı bilgisayara indirdim ve aynı sorun devam ediyor Steam ile ilgili bir sorun şimdi eğer bir öneriniz varsa lütfen yazın.(geforce Now örnek olarak verdim.)

Hocam Steam sadece size özel bir platform değil. Dünya genelinde öyle bir sorun olsa bizdede olurdu. Gaben oturupta aha buna bozuk dosyaları indirelim demiyor herkes aynı dosyayı indiriyor.

Geri
Yukarı