Kendi Türkçe yamamızı yapabilir miyiz?

Anladım her an her şey olabilir diyorsunuz yani. O zaman ben şimdi şu dosyalara döneyim. Duruma göre olursa da olmazsa da bilgilendiririm.
Şimdi dosyalara baktım da, Steam de kurulu olduğu yere bakınca az sayıda dosya var. Acaba bunların arasından hangisinde olabilir?

resim_2021-10-02_145057.png

Son düzenleme:
Anladım her an her şey olabilir diyorsunuz yani. O zaman ben şimdi şu dosyalara döneyim. Duruma göre olursa da olmazsa da bilgilendiririm.
Şimdi dosyalara baktım da, Steam de kurulu olduğu yere bakınca az sayıda dosya var. Acaba bunların arasından hangisinde olabilir?

Eki Görüntüle 1178474
Hocam çok bilgim yok ama YGO_2020.dat dosyasının içinde paketlenmiş haldedir. Bir program ile açmanız gerekiyor.
Hocam çok bilgim yok ama YGO_2020.dat dosyasının içinde paketlenmiş haldedir. Bir program ile açmanız gerekiyor.
Metin düzenleyici ile deneyebilirsiniz en basitinden.

Metin düzenleyici ile deneyebilirsiniz en basitinden.
Notepad++ bu konuda biraz daha iyiydi sanırım. Bir kurup deneyeyim. Eğer metin düzenleyici işe yaramazsa, hangi programla bu dosyayı açabilirim?
Edit: Notepad++ ile olmuyor, bir sürü karma karışık semboller var. Sanırım unpack programları gerekecek.

Son düzenleme:
Notepad++ bu konuda biraz daha iyiydi sanırım. Bir kurup deneyeyim. Eğer metin düzenleyici işe yaramazsa, hangi programla bu dosyayı açabilirim?
Edit: Notepad++ ile olmuyor, bir sürü karma karışık semboller var. Sanırım unpack programları gerekecek.
VCDGeat veya PowerDirector ikisi de açıyor sanırım.

Daha zahmetsiz diyebilirim :D
Harbi sıkıntılıymış. Ya zahmeti değil de, sonuca varabilecek miyim varamayacak mıyım şüphesi beni yiyip bitiriyor. 1 hafta boyunca uğraşacak olsam ve sonunda olacağını bilsem sorun değil de. O kadar zamanı belirsiz bir sona harcamak gözümü korkutuyor. :)

Belki İngilizceyi öğrenmek daha kısa sürer. En azından öğrendikten sonra her oyun için yama kurma derdi kalmaz. :D

Geri
Yukarı