Kendi yaptığım oyuna Denuvo koruması nasıl eklerim?

@b3rq4y Denuvo Software Solutions ile iletişime geçersin, güncel fiyatı bilmiyorum ama Crytek'in belgelerine göre 1 yıllık koruma için yaklaşık 150 bin dolar ödersin, hackerler çok istekliyse yine de 1 ayda kırarlar. Denuvo dışı yöntemler için burayı da okuyabilirsin.

Gerçekçi konuşmak gerekirse siz güzel bir oyun geliştirmeye bakın, emeğinizin karşılığını vermek ve yaptığınız işin devamının gelmesi için oyuncuların sizi destekleyebileceği bir fiyat belirleyin ve korsan kullanan zaten oyun kırılmasaydı da satın almayacaktı yani bir zarar etmiyorum düşüncesi ile yaşayın.

Denuvo korumasını 1 ayda kıramazlar. Dediğiniz gibi olmuyor. Call of Duty, Need For Speed gibi serilerin yeni oyunlarını kıramadılar. Satın alınmayacak diye hiç önlem almayalım mı?
@b3rq4y Denuvo Software Solutions ile iletişime geçersin, güncel fiyatı bilmiyorum ama Crytek'in belgelerine göre 1 yıllık koruma için yaklaşık 150 bin dolar ödersin, hackerler çok istekliyse yine de 1 ayda kırarlar. Denuvo dışı yöntemler için burayı da okuyabilirsin.

Gerçekçi konuşmak gerekirse siz güzel bir oyun geliştirmeye bakın, emeğinizin karşılığını vermek ve yaptığınız işin devamının gelmesi için oyuncuların sizi destekleyebileceği bir fiyat belirleyin ve korsan kullanan zaten oyun kırılmasaydı da satın almayacaktı yani bir zarar etmiyorum düşüncesi ile yaşayın.

@b3rq4y evet, haklıymışsınız. Güncel durumdan uzak kalmışım. Modern Denuvo'yu kırabilen "empress"de en son gecen sene hoqwarts oyununu kırdıktan sonra bu isleri bırakmış. Artık Denuvo kırılmıyor. Fiyat icin ise o yukarida paylaştığım şirkete yazabilirsiniz.

Fiyatlarda güncel durumu bilmiyorum ama sanirim yillik 150 bin dolar ondan sonraki her ay da 2.5 bin dolarmis.

Denuvo korumasını 1 ayda kıramazlar. Dediğiniz gibi olmuyor. Call of Duty, Need For Speed gibi serilerin yeni oyunlarını kıramadılar. Satın alınmayacak diye hiç önlem almayalım mı?
Sonuç olarak sonsuza kadar dayanamaz, yüklü para vermeye değeceğini de sanmıyorum. Zaten görünüşe göre tek başınıza geliştirdiğiniz bir oyun. Kaynak kodlarını açık yapsanız mesela ve oyunu da ücretsiz yapsanız sadece bağış sayfası ekleseniz hem yazılım geliştiricileri size kodlama hakkında öneri verir hem de topluluğun sevgisini kazanırsınız oyun keşfedilirse.

Geri
Yukarı