Yui M50 8 lt vs Cosori 5.5 lt

1 yıla yakındır YUI M50 kullanıyorum. Bayağı memnunum. Cosoride aynı segmentte yer alıyor. Arada ciddi bir fark hissedeceğinizi düşünmüyorum. İkisinde de kullanımda %10'a yakın oranda ilk 6 ayda sorun çıkma ihtimali var. Bazıları bir anda güç kesme, ısınmama, pişmeme, dokunmatiğin çalışmaması gibi şikayetler olabiliyor. Garanti kapsamında düzeltilecek sorunlar olduğundan ikisini de tercih edebilirsiniz.

1 yıla yakındır yuı M50 kullanıyorum. Bayağı memnunum. Cosoride aynı segmentte yer alıyor. Arada ciddi bir fark hissedeceğinizi düşünmüyorum. İkisinde de kullanımda %10'a yakın oranda ilk 6 ayda sorun çıkma ihtimali var. Bazıları bir anda güç kesme, ısınmama, pişmeme, dokunmatiğin çalışmaması gibi şikayetler olabiliyor. Garanti kapsamında düzeltilecek sorunlar olduğundan ikisini de tercih edebilirsiniz.

Peki boyut olarak çok fark var mı 4-5 kişilik için?

Cosori'yi kullanıyorum belli bir süre sonra hava kanallarındaki yağları çıkartamıyorsunuz. İç dizaynından dolayı tercih etmeyin bence. Yan yüzeyindeki kanalların arasına yağ birikintileri sıkışıyor ve temizlerken küfür edebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı