Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Hocam tebrik ederim. Gayet güzel duruyor. Yarın bilgisayara geçince indirir, mesajı düzenlerim. Devam etmeniz ve daha da büyük başarılar kazanmanız dileği ile...
Bekliyorum dostum yorumumu. Düzenleme değil de yeni mesaj olarak atarsan daha mutlu olurum.

Bu arada, mesajlarımı tek tek beğendiğini gördüm ve ayrıca teşekkür etmek istedim. Bu taze küçük şeyler bile ilgili olduğunuzu hissettirip motive ediyor. Sağ ol dostum

Yok sorun olmaz hocam, sevinirim hatta.
Adını soyadını söyler misin o zaman? İstersen Discord üzerinden de yazabilirsin.

İyi gidiyor, sizin adınıza sevindim

Oyunu açıyorum hocam oyunu oynadıktan sonra mesajı düzenlerim.
Hard Mode oynadım, birazcık fazla zor değilmi?

639 MB, hocam bu oyunda demek ki çok fazla gereksiz ve kullanılmayan veriler yer alıyor demek. Bana sorarsan oyunun boyutu çok fazla. Umarım indirmeme değen bir oyun olmuştur diyerek, indiriyorum. Arkasından oynayarak kişisel düşüncelerimi söylemek isterim.

Size destek olmak isterim oyun da hoşuma gitti Steam’e çıkınca satın alacağım.

Dostum oyunun şu an sıkıştırılmamış ve bütün bölümlerin olan hali 2.5 GB civarı. Neden çok bulduğunu anlamadım. Günümüzde 5 GB altında oyunlar nadir çıkıyorken 600 MB neden fazla geldi ki? Mobil oyun değil sonuçta. Ama yorumlarını bekliyorum oyun hakkında, boyut düşürmek için çabalarım teşekkürler
Size destek olmak isterim oyun da hoşuma gitti Steam’e çıkınca satın alacağım.
Tamamdır dostum, seni de bir kenara not alacağım etiketlemek için Teşekkür ediyorum!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…