Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Zor mod için birkaç hararetli müzik ve menü için chill bir kaç müzik yapar yollarım hocam.
Çok iyi olur dostum. Discord üzerinden paylaşırsan çok sevinirim. Bir de “hakkında” bölümüne senin de adını yazmak isterim sakıncası yoksa.
Yani adamlarda 1 dolar çok para değil. Alan olur diye düşünüyorum. Hem 100 kişi satın alsa Steam yayınlama ücretini çıkarmış olacak.
Ben de aynen öyle düşündüm. Bakalım ne olacak...

Hayırlı olsun İstanbul Haritasını beğendim ama arka plan 2D gibi olmuş düzeltilirse mükemmel olur.

Geliştirici ekibiniz olmamasına rağmen, tek başınıza çok iyi şeyler yapmışsınız. Başarılar dilerim. Grafikler gayet iyi.

Hayırlı olsun İstanbul Haritasını beğendim ama arka plan 2D gibi olmuş düzeltilirse mükemmel olur.
Öncelikle teşekkür ederim ama size bir sır vereyim, arkadaki İstanbul zaten 2D. Çünkü o kadar detaylı model bulmak imkansıza yakın. 2D Spritelar kullanarak 3D havası vermeye çalıştım. Ama haklısınız, bu konuya da yoğunlaşacağım :)

Geliştirici ekibiniz olmamasına rağmen, tek başınıza çok iyi şeyler yapmışsınız. Başarılar dilerim. Grafikler gayet iyi.
Çok teşekkür ederim. Tek başıma elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. İleride bu yolda ufak bir ekip kurup ilerleme hayalim var.

Hocam tebrik ederim. Gayet güzel duruyor. Yarın bilgisayara geçince indirir, mesajı düzenlerim. Devam etmeniz ve daha da büyük başarılar kazanmanız dileği ile...

Geri
Yukarı