Kendi yaptığınız programları paylaşır mısınız?

yagamilayto31

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, aklımda bir fikir oluştu.

Kendini geliştiren, gelişme aşamasında olan kardeşlerim. Yaptığınız programlarınızı paylaşır mısınız?

Böylece yorumlayabiliriz, hatta belki tüm Technopat Forum ailesi olarak bir oyuna başlamış oluruz?

Biraz saçma anlatmış olabilirim, ama siz ne istediğimi anladınız :)

Mümkünse sistem özelliklerini de yazın, herkesin mükemmel bilgisayarı yok maalesef.

Belirli bir seviye üzeri kodları ben dahil kimsenin paylaşacağını sanmıyorum. Düşük seviye olanlar da öğrenme aşamasında olduğu için şunu kullan, bunu kullan gibi önerilerde bulunulcak ama o kişi daha onları öğrenmediği ya da tam benimseyemediği için kullanmamış olacak.

Bence olayın elle tutulur bir yanı yok. Sorunu olan veya yorumlanmak isteyen kodunu yeni konu açıp paylaşabileceğini biliyordur zaten.

Burada böyle geniş çapta çalışmalar bulmak zor olur. Github'ı incelemenizi tavsiye ederim. Açık kaynaklı proje dolu orası. Her türlü kodu görebilirsiniz. Beğendiğinizi buraya atarsınız, biz de bakarız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En son boyle bir şey yapmistim, yapabildigim en iyi kodlamayi yapmamin disinda yurume ve ates etme animasyonu bana ait. Yeniden doldurma, sesler vs. hazir.

Yeni konular

Geri
Yukarı