Kendiliğinden hızlandırma paketi kazanıyorum

Gardrop Fuat

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arada bir kendiliğinden hızlandırma paketi düşüyor hesaba. Acaba başkası mı giriyor diye bir şüphe oluşuyor içimde. Daha önce 2-3 kere oldu. Steam Guard'ım var ve bir ay önce şifremi değiştirmiştim. Bu sebepten dolayı.

Arada bir kendiliğinden hızlandırma paketi düşüyor hesaba. Acaba başkası mı giriyor diye bir şüphe oluşuyor içimde. Daha önce 2-3 kere oldu. Steam Guard'ım var ve bir ay önce şifremi değiştirmiştim. Bu sebepten dolayı.
Steam rastgele bir zamanda, rastgele kullanıcılara dağıtıyor. Bir sorun yok.

Bütün kart haklarınız bittiğinde, hem temel hem de parlak kartlar içerebilen 3 tane koleksiyon kartından oluşan hızlandırma paketi için uygun hale gelirsiniz. Topluluk üyeleri daha fazla rozet işledikçe hızlandırma paketleri de seçilebilir olan kullanıcılara rastgele dağıtılır. Uygunluğunuzu sürdürebilmek için haftada en az bir kere Steam'e giriş yapmalısınız.

Uygun hale geldiğinizde, Steam seviyeniz hızlandırma paketi düşürme şansınızı arttırır:
  • Seviye 10: elde etme şansında +%20 artış
  • Seviye 20: elde etme şansında +%40 artış
  • Seviye 30: elde etme şansında +%60 artış
  • Seviye 40: elde etme şansında +%80 artış
  • Seviye 50: elde etme şansında +%100 artış (yani şans iki katına çıktı)
  • Ve benzeri.

Steam hesabınız kaç level? Ben de bu şekilde hızlandırma paketi düşürmek istiyorum. 20 level hesabım olduğu için pek şansım yok. (5000 level hesap olduğu düşünüldüğünde şansımı artırmam gerekiyor.)

İlginç bir şekilde bugün bana da geldi.

1644769062111.png

.
(Bu mesajdan sonra 2 defa daha geldi.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı