Kendimden büyük bir kızı çıkmaya davet etmek istiyorum

timur ilber

Centipat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, belki bu size biraz garip gelebilir ancak; 2 gün önce, enteresan bir olay yaşandı. 30 Ağustos zafer bayramı dolayısıyla, o gün partimizin çelengini Atatürk heykelinin önüne bıraktık. Akşama da; stk ve partilerin hazırladığı zafer yürüyüşü vardı. Çok coşkulu ve mükemmel bir kalabalık eşliğinde, bayramımızı gündüz ve gece kutladık. "yürüyüş bitti açıklama yaptık artık bizlik iş kalmadı" dedik ve partiden bir büyüğümüzün dükkanına gidip oturalım dedik. Tam dükkana girdik, oturduk, ben uyuyacağım; bir baktım telefonum yok. O an öyle bir paniğe kapıldım inanamazsınız. Yanımda Sude adında, güzel bir kız oturuyordu. Ve o paniğe kapıldığımı görünce, benimle telefonumu aramaya çıkmamızı teklif etti. Ben de haliyle kabul ettim. Bir aramaya koyulduk tüm caddeyi dolaştık, hiçbir dükkanda olmadığını söylediler. Ben umudumu kaybettim. CHP arabasını gördüm, ve orada çok tanıdığım vardı. Hemen gittim sordum. Adamlar 4 dakikada, telefonu aramak için birbirilerine girdiler. Her tarafı didik didik ettiler. Ve en sonunda telefonum, taşa düşmüş olmasına rağmen sapasağlam bulundu. O an herkese sarıldım, mutluluk ve panikten ağladım. Kıza zaten sarılıyorum. Bizde bu kadar kucaklaşma sonunda, geri döndük dükkana. Bizim partinin bir büyüğü; bana telefon alacaktı bulamasaydım telefonumu. Kız benim okuldan mezun olmuş. Çok sohbet ettik, geç kalktık oradan. Bugün yine gördük birbirimizi çarşıda. Ben Instagram'ını istedim. Hem Instagram'ını hem de numarasını bana verdi. Bana biraz iltifat etti. Çok tatlı bir çocuk olduğumdan bahsetti, oradan ayrıldık sonra. Yakın zamanda okul açılacak, ve kızın bulunduğu yer benim kursuma yakın. Ben kızı davet etmek istiyorum, bir akşam yemeğine. Kız benden biraz büyük, acaba sorun olur mu? 16 yaşındayım. Taktik verirseniz çok müteşekkir kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemeğe davet etmek mantıklı gelmedi bu yaşta, hoşlandığını söyle. Olursa olur olmazsa olmaz. Kız için kendinden ödün vermeye değmez. Reddederse rezil falan da olmazsın zaten kabul etmek zorunda da değil. Arkadaş olarak görüyorum falan derse uzak dur, hayır gelmez öylelerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı