Kendimi hangi alanda geliştirmeliyim?

CelikHakan

Hectopat
Öncelikle herkese iyi günler,

Ekonometri öğrencisiyim, üniversite 4.sınıfa geçtim. İki senedir KPSS düşünüyordum ama son zamanlarda özel sektöre girmeye karar verdim. Finans sektörüne yoğunlaşmayı düşünüyorum. Bu alanlarda çalışan varsa hangi alana yoğunlaşmayalım, mutlaka şunu şunu yap dediğiniz bir şey var mıdır?

Mezun olunca açıkta kalma istemiyorum.

Öncelikle herkese iyi günler,

Ekonometri öğrencisiyim, üniversite 4.sınıfa geçtim. İki senedir KPSS düşünüyordum ama son zamanlarda özel sektöre girmeye karar verdim. Finans sektörüne yoğunlaşmayı düşünüyorum. Bu alanlarda çalışan varsa hangi alana yoğunlaşmayalım, mutlaka şunu şunu yap dediğiniz bir şey var mıdır?

Mezun olunca açıkta kalma istemiyorum.

Boş zamanın var ise kendini yazılım alanında da geliştir diyebilirim. Hobi olarak yap ama. Faydasını illâ ki görürsün.

Herkese yazılım önermeyi bırakmamız lazım gibi. Hocam bence bu forumda okuduğunuz bölümü adını bile yeni duyan insanlardan yardım almak yerine bölümünüzde görev alan doçentlerden veya araştırma görevlilerinden yardım istemelisiniz. Şu an önerebileceğim pek bir şey yok 3. sınıfta olsaydınız bölümünüzle alakalı yandal önerebilirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı