Kendimi kavgadan nasıl koruyacağım?

Kardeşim tuvalete giderken dikkat et bazen primat ordusu peşinden gelebiliyor dayak yersende açık noktalardan yeki kanıt olsun bu tarz canlı türleri 13 IQ su ile tanrıdan bile korkmadığını söylerler ama iş resmileşince kuzu gibi olurlar.

Arkadaşım en iyisi bir savunma sanatı öğrenmen, çok güçlü değilim vs diyorsan daha hafif judo gibi sporlara yönelebilirsin veya biraz daha sert sporlardan olarak boks, karate öğrenebilirsin. Her halükarda bir savunma/dövüş sanatı öğrenmeni tavsiye ederim. Özgüvenin gelişir ve ileride tek başına kaldığın zamanlarda kendini koruyabilirsin

En iyi yöntem babanın komando olduğunu söylemen. Bunun dışında ''Sen bulaşma sana hiç bir şey yapmazlar'' tarzı söylemleri de anlayamıyorum. Hayatlarında hiç ''keko'' olarak tabir edilen kesimle derse vs. girmemişler sanırım. Yani neler gördüğümü anlatsam ''Ya yuh artık hiç bir suçu yok niye öyle yapmışlar'' dersiniz. Bu herifler bulaşacaksa bulaşır. Neden hızlı yürüdün boyun niye uzun - kısa, niye yavaş - hızlı konuşuyorsun, şuran niye şöyle şuran niye böyle der her türlü bahane bulur yine kavga çıkarır. O yüzden ''Sen bulaşma sana karışmazlar'' safsatasına inanma. Ama mümkün olduğunca da uzak durmaya çalış.

Bayağı okul değiştirmişsin. O tür tiplerle arkadaş olmak istemem Çakı Bey.

Ben iskenderunda doğup büyüdüm ve hala orada okuyorum genel anlamda esentpe,çankaya taraflarında oturtmuyorsan sıkıntı olmaz hocalara durumunu söylediğinde zaten sana destek çıkcaklardır. Kendini ezdirme zaten kısa sürede arkadaş edinirsin.

Biraz konu dışı ama ben esentepede doğup büyüdüm şu an taşındım tabii ilkdefa tepeyi adam gibi ifade eden birini görmek bana mutluluk verdi.

Evinde kal çıkmana gerek yok napcaklar evine mi gelecekler.

Komando fikri süpermiş.
Ben Adanalıyım ayrıca 11 kez okul değiştirdim. Böyle tipleri iyi bilirim. Eğer kendini ezdirirsen seni ezerler. Ya arkadaşın dediği gibi babam komando olayını söyleyeceksin ya da benim yöntemi mi uygulayacaksın.

Ben Adanalıyım ve gerçekten dayılarım pis insanlar her fırsatta bunu söylüyorum ve benden korkuyorlar. Bu sayede kafam çok rahat. Hatta dayım silah yakalattı, insan öldürme olayı vs oldu sürekli bunları dile getiriyorum ki gözleri korksun (olaylar gerçek yalan değil). Sende aynı olayı yap. Ama bende şöyle bi' + var dayım gazeteye çıkmıştı onun haberini gösteriyorum sende başkasının haberini göster çok problem olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…