Kendimi oyundan attırmak için oylama yapmışım

Lynburk

Centipat
Basit eğlence gireyim dedim, neyse maç bitti maç bittikten sonra skoru görüp harita oylaması yaptığımız yer var işte orada beni oyundan atmak için oylama yapılmış, oylamayı yapan kişide ben gözüküyorum. Böyle bir şey olabilir mi ya 😀.

Basit eğlence gireyim dedim, neyse maç bitti maç bittikten sonra skoru görüp harita oylaması yaptığımız yer var işte orada beni oyundan atmak için oylama yapılmış, oylamayı yapan kişide ben gözüküyorum. Böyle bir şey olabilir mi ya 😀.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olan şey bu

Basit eğlence gireyim dedim, neyse maç bitti maç bittikten sonra skoru görüp harita oylaması yaptığımız yer var işte orada beni oyundan atmak için oylama yapılmış, oylamayı yapan kişide ben gözüküyorum. Böyle bir şey olabilir mi adam trollemek amaçlı sizin isminizi kendi ismi yapmıştır.

Adam trollemek amaçlı sizin isminizi kendi ismi yapmıştır belki.

Onu yapmanın bir yolu var konsola status yazdıktan sonra adımızın sol tarafında bir numara çıkıyor numara 5 olsun ondan sonra tekrardan konsola callvote kick 5 yazınca kendini atmış oluyorsun eğer herkes F1 verirse atılıyorsun oyundan.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı