Kendine Müzisyen-Start i3 10100F sistem alınır mı?

Dostum dediğine hak veriyorum. Böyle davranışlarda bulunan çok insan oldu. Dediğim platform böyle bir davranışta bulunmamıştı, aksine durumun vahim olduğunu ve ehemmiyetini anlatıyordu. Yakın zamanda uygun fiyatlı GTX 1660 sistem görünce, bir daha gelebileceğini düşündüm. Ama beklemek de insanı zarara sokabiliyor. Neresinden bakarsan işin içinden çıkamıyorsun.

Çok böyle konuşan kişi oldu zaten tek kişiyi suçlamıyorum nereden baksan 5-10 tane kanal ve o gazla forumlarda konuşanlar önünü alamadık. Zorla 1650 Super aldırıyordum millete o zaman "bakın bulamazsınız" diye. Dolar tekrar 12,5 TL oldu 7000 TL $500 küsur yapıyor 1660 bile imkansız artık bu bütçede, 1650 Super ise kayıp.

Çok böyle konuşan kişi oldu zaten tek kişiyi suçlamıyorum nereden baksan 5-10 tane kanal ve o gazla forumlarda konuşanlar önünü alamadık. Zorla 1650 Super aldırıyordum millete o zaman "bakın bulamazsınız" diye. Dolar tekrar 12,5 TL oldu 7000 TL $500 küsur yapıyor 1660 bile imkansız artık bu bütçede, 1650 Super ise kayıp.
Ben son şanslılardanım. 3800 TL civarına sıfır RTX 2070 almıştım, geçen sene bu zamanlar. Şu an cidden hayret ediyorum.

Geri
Yukarı