Kendini aşağılık hissetmek

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Sanırsam bu konu hakkında boy ve kilo hakkında bir sürü konu açmıştım bu son ve ciddi olacak kendimi her gün leş gibi hissediyorum her gün okul kısaca her gün aynı ve eskiden hiç takmadığım şeyleri artık kafaya takıyorum uyandığımda bile aklıma geliyor boy ve kilo konusu kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu yaz inşallah ise gideceğim işten başka şu lanet boy ve kilomu çok takıntı haline getirdim 173-175 arasi boyum var kilom 90 pandemide sağlıksız bir şekilde 80'e inmiştim halbuki bir 75 kiloya kadar düşmek isterdim kilo dışında boy yürürken vs hep kısa hissediyorum eskiden böyle değildi boyumun 1.80 olmasını isterdim fit bir vücut yazı biraz uzun oldu ama her gün bu takıntılar ve boşluklar geçiyor buraya kadar okuduysaniz teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin en azından doğru düzgün bir sebebiniz var, ben sırf CS:GO, LoL, Valorant oyna(ya)madığım için kendimi aşağılık hissediyorum. Oynayamamamın sebebi ise hem bilgisayar kaldırmıyor hem de kendime güvenemiyorum.

Bir şeye sırf geceni gündüzünü harcamak istememek senin suçun değil ki. Zorla da güzellik olmaz. Yapmak istediğin ama insanlara zararlı olmayan şeyleri yapmaya devam et.

Geri
Yukarı