Kepçe Kulak Estetiği Yaptırmak

A4tech

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524409729
Evet çocukluğumun travması olan fil kulaklarımı artık estetik yaptırmak istiyorum, ama bazı sorular var kafamda.

-Ameliyattan sonra tekrar eski haline döner mi, dönme riski ne kadar?
-Bu ameliyatın farklı yöntemleri var örneğin iple, lazerle, cerrahi yöntemler hangisi daha iyi sonuç verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam burası hekim forumu mu, biz nereden bilelim :)
Tek tavsiyem kendini olduğun gibi kabul etmen. Ben de bazı şeyleri takardım yok 'Boyum kısa, gözümün yanında ben var' bilmem ne. Olduğun gibi olmaya devam etmeni önereceğim ancak illa ameliyatı olacaksan soruna daha iyi cevaplar alabileceğin platformlar var.

Kücük kuzenime yapıldı estetik ameliyatı ve hiçbir sorun olmadı açılma vs gibi. Fakat arkadaşım yaptırdı ve o uyurken kafasına taktığı bandajı düşürdüğünden dolayı ters bir hareket yapmış ve onunki açıldı. Ameliyattan sonra doğru düzgün bakarsanız hiç bir sorun çıkmaz. Ama dikkat etmezseniz eski haline dönebiliyor. Tamı tamına eskisi gibi olmuyor zaten ama hafif bi açılma olabiliyor dikkatsizlikten kaynaklanan. Ona da tekrar dikiş attırarak tutturuyorlar. Onun dışında hiçbir sorun yok gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Farklı yollar var mı bilmiyorum ama ameliyat iyi bence.

Benim kardeşim oldu. Ameliyettan sonra eski haline dönmüyor. Başta kulak biraz nasıl diyeyim ameliyattan dolayı sarkıyor ama sonra kendi kendine düzeliyor 2-3 hafta içinde. Benim kardeşim iple oldu şu anda bir sorunu yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı