Kepek için şampuan önerisi

yugoooo

Centipat
Daha fazla  
2 sene önce falan kepek sorunum yoktu. Karantinada 2 defa 3 numaraya vurdum saçlarımı, bundan olmuş olabilir mi bilmiyorum ama saçımla oynadıkça rahatsız etmeye başladı. Dışarıdan çok görünmüyor ama oynayınca dağılıyor.

Şampuan öneriniz var mı? Çoğu kişi Ketoral öneriyor fakat reçetesiz alabilir miyim, zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam duş almadan 15 dakika önce saçınıza elma sirkesi sürerseniz kepekler azabilir. Ben yapmıştım.

2 sene önce falan kepek sorunum yoktu. Karantinada 2 defa 3 numaraya vurdum saçlarımı, bundan olmuş olabilir mi bilmiyorum ama saçımla oynadıkça rahatsız etmeye başladı. Dışarıdan çok görünmüyor ama oynayınca dağılıyor.

Şampuan öneriniz var mı? Çoğu kişi Ketoral öneriyor fakat reçetesiz alabilir miyim, zararı olur mu?
Saçınızda Seboreik Dermatit var, yağlanma ve kepeten kurtulabilirsiniz, adını yazdığınız şampuanları( ketoral) kesinlikle kullanmayın deriyi inceltir ve daha fazla kepek yapar, aşağıdaki video da aradığınız bilgiler mevcut

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı