Kepek için şampuan önerisi

BatuRyz

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Özel güvenlik görevlisi
Saçlarımda çok kepek çıkıyor oyun falan oynarken bir bakıyorum kıyafetime dökülmüş bayağı fazla iyi bir şampuan öneriniz var mı ya da başka bir öneri?

Head&Shoulders'dan başka bir şey çözemez kepek olayını. Hangi ürünü dersen mentollü olanı vardı ben onunla çözmüştüm artık kepek çıkmıyor. Bir de saçı iyi durulayın. Düzenli kullanımda etkisini görürsünüz.

Saçlarımda çok kepek çıkıyor oyun falan oynarken bir bakıyorum kıyafetime dökülmüş bayağı fazla iyi bir şampuan öneriniz var mı ya da başka bir öneri?
Seboraik dermatit mi yoksa enfektif bir şey mi? Çok yoğun oluyorsa önce dermatolog buna karar vermeli. Ona göre medikal bir şampuan kullanman gerekebilir.

Ancak kepek için çok etkili olduğunu bildiğim şampuan Selyum'dur. Eczanelerden temin edebilirsin.

Seboraik dermatit mi yoksa enfektif bir şey mi? Çok yoğun oluyorsa önce dermatolog buna karar vermeli. Ona göre medikal bir şampuan kullanman gerekebilir.

Ancak kepek için çok etkili olduğunu bildiğim şampuan selyum'dur. Eczanelerden temin edebilirsin.

Hocam pek bilmiyorum ama aşırı çıkıyor şampuanla yıkadığımda 3 ya da 4 gün dayanabiliyorum.

Hocam şimdi size bir tane şampuan önereceğim. Fiyatı biraz pahalı gelebilir ama saçınız içi değecektir. Vichy marka kepek şampuanı diye aratırsanız yeşil bir tasarımı ile karşınıza çıkacaktır. Eczanelerde ve internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı