Kepek nasıl geçer?

Sheriff.Official

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ülke değiştirdikten 1 hafta sonra çok fena kepeklendim. Araştırmalarım sonucunda kullandığımız suyun ph değerinin değişmesiyle olabileceğini öğrendim.
Eskiden yaşadığım ülkenin su ihtiyacı direkt olarak dağ kaynağından gideriliyordu, suları temiz ve tatlıydı. Şu an kullandığım su içilmiyor ve kireçli. Kafamı 3 numaraya kazıdım daha iyi temizlensin diye çok iyi şampuanlar aldım durum değişmedi. Devam ederse sıfırlayacağım saçımı maalesef çözümü olan varsa yardımcı olursa sevinirim 😄

Egzama hastası olduğum için benim de çok şikayetçi olduğu bir durum. Ben organik doğal bıttım sabunu kullanıyorum ve gayet iyi geliyor ama strese bağlı olduğu için tekrardan çıkıyor. Eğer sizde öyle bir durum yoksa yüksek ihtimalle geçer diye düşünüyorum. Eğer olumlu olmazsa dermatoloji bölümünden randevu alsanız çok daha iyi olur.

Egzama hastası olduğum için benim de çok şikayetçi olduğu bir durum. Ben organik doğal bıttım sabunu kullanıyorum ve gayet iyi geliyor ama strese bağlı olduğu için tekrardan çıkıyor. Eğer sizde öyle bir durum yoksa yüksek ihtimalle geçer diye düşünüyorum. Eğer olumlu olmazsa dermatoloji bölümünden randevu alsanız çok daha iyi olur.

Çok teşekkür ediyorum, sabunu sipariş edip deneyeceğim.

Aromaterapik yağ ürünleri kullanabilirsiniz.

Annem eczacı ve ürün yapıyor. Dilerseniz görüştürebilirim. Kepek problemlerini çözdüğünü kendi gözümle gördüm annem diye demiyorum.

Geri
Yukarı