Kepekten nasıl kurtulunur?

@BERWAR Ben Clear şampuan ile önce temizleyip ardından azıcık Ketoral ile şampuan gibi masaj yapa yapa 5 dakika boyunca bekletiyorum. Aynı şekilde kaşlara ve kulak arkasına da sürüyorum köpüğünü. Etkisi oluyor normalde fakat strese bağlı artış yaşanıyor şu an bende Sırtım için de mavi jel gibi bir katı sabun kullanıyorum sivilceler için, açıkçası hiç beklemediğim kadar etkisi oldu bu mavi sabunun. Lazımsa adını verebilirim ama eczanede 70 liraya satılıyor tanesi

Hocam bu gidişle akraba çıkarız Gerisini buradan değil de Discord gibi yerlerden konuşalım bence
Senin sırtında da mı sivilce var? Benimde sırtta, omuz ve omuz altımda sivilce var.

Prozinc kepeğe karşı etkili ( mor kutulu) kullanacaksınız ve sorundan kurtulacaksınız. Doktor 2 sene önce tavsiye etmişti.

Clear veya blendax kullanabilirsiniz.

Kepek sorunu bende de var çözümü olan arkadaşlar lütfen yazsın hayat kalitemi çok etkiliyor.
Selyum şampuan kullan eczanelerde satılıyorçok yararını göreceksin.

Merhaba. Bildiğiniz bir yöntem var mı? Son 2 haftadır çok var.

Bende de bu sorun vardı. Biraz kepeğim vardı ve gitmesi için önce Clear kullandım fakat kafamdaki kepek çok daha fazla artmaya başladı. Daha sonra Head & Shoulders şampuanına geçtim ve yavaş yavaş sorunu çözdü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…