Kepekten nasıl kurtulunur?

Gidin Migros'a sonra şampuan kısmında bioplus.

Lu şampuan olacak. İndirimlerde 18TL.
Merhaba. Şampuan adının Lu olduğuna emin misiniz?
Konazol veya ketoral kepek için medikal şampuanlar. Ketoral kullandım tamamen geçti.
Saç dibinde kabuklu bölgeleriniz var mıydı? Konazol işe yaramadı. Ketoral kullanıp iyi gelmeyen ama Konazol kullanıp memnun kaldığını diyenleri okudum. O yüzden ve aynı zamanda muadili diye Ketoral denemem saçma olur sanki.
@Terminator_3420 @Shinya Kogami

Son düzenleme:
Merhaba. Şampuan adının lu olduğuna emin misiniz?

Saç dibinde kabuklu bölgeleriniz var mıydı? Konazol işe yaramadı. Ketoral kullanıp iyi gelmeyen ama konazol kullanıp memnun kaldığını diyenleri okudum. O yüzden ve aynı zamanda muadili diye ketoral denemem saçma olur sanki.
@Terminator_3420 @Shinya Kogami

Aşırı derecede kabuklanma yoktu ama bayağı bir kepek vardı, yer yer bazı bölgelerde hafif kabuklanma gibiydi. Benimki hormonsal ya da bağışıklık sistemi ile ilgili bir sorun değildi ama saç derime çok fazla zarar verici ürün kullandığım için oluşmuştu. Sizin sürekli tekrarlıyorsa bir cildiye uzmanına görünün bence, o gerek görürse sizi testler için yönlendirir, belki şampuanlarla çözülemeyecek bir sebepten oluşuyordur. Ben şampuanların ikisini de farklı zamanlarda kullandım bu arada, benim için aralarında bir fark yoktu ikisi de aynı etkiyi gösterdi.

Aşırı derecede kabuklanma yoktu ama bayağı bir kepek vardı, yer yer bazı bölgelerde hafif kabuklanma gibiydi. Benimki hormonsal ya da bağışıklık sistemi ile ilgili bir sorun değildi ama saç derime çok fazla zarar verici ürün kullandığım için oluşmuştu. Sizin sürekli tekrarlıyorsa bir cildiye uzmanına görünün bence, o gerek görürse sizi testler için yönlendirir, belki şampuanlarla çözülemeyecek bir sebepten oluşuyordur. Ben şampuanların ikisini de farklı zamanlarda kullandım bu arada, benim için aralarında bir fark yoktu ikisi de aynı etkiyi gösterdi.
Bugün zar zor randevu alabildim, Ocak başına.

Evet, maalesef bu aralar hastanelerden randevu almak 3-5 aydan başlıyor. İronik.
Biliyor musunuz bir anda Ocak randevusu acildi. Ben saskinlikla secene kadar(saati sectigim ekranda biraz duraksadim) onaylayip ciktigimda tum gun dolmustu..

Yani dur baska saat seceyim diye donseydim, alamamistim... Ki nasilsa tum gun acilmis diye donebilirdim de.

Allah yardim etti gercekten..

Gunlerdir Mhrs ekraninda yenile yapmaktan canim cikti.

Geri
Yukarı