Kerastase şampuan alınır mı?

Saitama1

Hectopat
İyi günler, Kerastase markası şampuan almayı düşünüyorum önerir misiniz? Kullanan var mı? Varsa ne gibi etkiler oldu, hangisini önerirsiniz?

İyi günler, kerastase markası şampuan almayı düşünüyorum önerir misiniz? Kullanan var mı? Varsa ne gibi etkiler oldu, hangisini önerirsiniz?

Ben kullanıyorum gayet güzel hacim veriyor daha dolgun gösteriyor saçları,dökülmeyi azaltıyor ama saç tipine uygun olanını bulman lazım her şampuan herkese iyi gitmiyor siyah olanı benim saçımı sertleşiriyor ama beyazda sıkıntı olmuyor. Bazılarında da tam tersi yaşanıyor. Ben siyah olanını kullandığım zamanlarda clearın kırmızı renk kolay şekil aldıran şampuanı da kullanıyordum sorun çıkmıyordu.

Ben kullanıyorum gayet güzel hacim veriyor daha dolgun gösteriyor saçları,dökülmeyi azaltıyor ama saç tipine uygun olanını bulman lazım her şampuan herkese iyi gitmiyor siyah olanı benim saçımı sertleşiriyor ama beyazda sıkıntı olmuyor. Bazılarında da tam tersi yaşanıyor. Ben siyah olanını kullandığım zamanlarda clearın kırmızı renk kolay şekil aldıran şampuanı da kullanıyordum sorun çıkmıyordu.
Peki kardeşimin saç derisinde egzema olan (kabuk oluşuyor beyaz beyaz) bunu için kerastase veya önerebileceğiniz marka varmı ?

Peki kardeşimin saç derisinde egzema olan (kabuk oluşuyor beyaz beyaz) bunu için kerastase veya önerebileceğiniz marka var mı?

Hocam egzama için hiç kullanmadım. Egzama olan arkadaşım var ama saçlarını 3 numaraya yakin kesiyor günde 2 kere yıkıyor o şekilde rahatlıyor isterseniz şampuanını sorabilirim.

Çok iyi olur hocam.

İnterneti kapalı hocam en geç yarına dönerim.

Evet arttığı dönemlerde kullanıyorum ama hiçbir şampuan tamamen yok etmiyor.
Sadece azalır ama şampuanı bıraktığı an yine eski haline döner.
En iyi çözüm saçını sıfıra vursun ondan sonra her gün egzama geçene kadar ardıç katranı sabunu ile yıkasın yıkamadan önce 30 dk kadar süreyle saç derisine egzama yağı sürerek bekletsin.
Son olarak şunu yazayım hastaneye gidildiği zaman genelde bu hastalık için kortizon içeren spreyleri reçete ederler kesinlikle kullanmasın.
Yazdığı gibi ilettim hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı