Çözüldü Kernel Power 41 63 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blackdeadly

Kilopat
Merhaba, genelde PSU hatası olarak gözüküyor ama PSU'yu sıfır aldım ve PSU ve ekran kartını başka bilgisayarda denedim ve böyle bir problem yaşamadım.
İnternette gezerken sorun yok ancak oyuna girdiğim zaman 10 dakika sonra maksimum sistem resetliyor kendini.

İşlemci: i7 3770.
RAM: 16 GB 1600MHz.
Ekran kartı: XFX RX 580 8 GB.
PSU: Gameforce 500W 80+ Bronze.
SSD: Adata su 250 240GB.

BugcheckCode0

BugcheckParameter10x0

BugcheckParameter20x0

BugcheckParameter30x0

BugcheckParameter40x0

SleepInProgress0

PowerButtonTimestamp0

BootAppStatus0

Checkpoint0

ConnectedStandbyInProgressfalse

SystemSleepTransitionsToOn0

CsEntryScenarioInstanceId0

BugcheckInfoFromEFIfalse

CheckpointStatus0

CsEntryScenarioInstanceIdV20

LongPowerButtonPressDetectedfalse

Çözüm
Merhaba arkadaşlar çözümü şöyle buldum. Ekran kartını 2. el aldığım için değerler stock değerle uyuşmuyordu Core clock 1200, memory clock 2000'de idi.
Core clock değerini 1130'e düşürüp, memory clock değerini 2100'e çıkardım. Sorunu çözmüş oldum.

Arkadaşlar yanlış bilgi vermişim. Doğrusu Asus anakartlarda ki Asus Anti Surge durumunu kapatınca düzeldi bende.
Merhaba arkadaşlar çözümü şöyle buldum. Ekran kartını 2. el aldığım için değerler stock değerle uyuşmuyordu Core clock 1200, memory clock 2000'de idi.
Core clock değerini 1130'e düşürüp, memory clock değerini 2100'e çıkardım. Sorunu çözmüş oldum.

Arkadaşlar yanlış bilgi vermişim. Doğrusu Asus anakartlarda ki Asus Anti Surge durumunu kapatınca düzeldi bende.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı