Kernel Power 41-63 hatası

Daha önce OCCT ile testlerin hepsini yaptım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
HD Tune ile sabit diskinizi ve memtest ile belleklerinizi kontrol edin. BIOS sürümünü güncel değil ise onu güncelleyin. Windows ve ekran kartı sürücüsünü güncelleyin. MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi kontrol edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
HD Tune ile sabit diskinizi ve memtest ile belleklerinizi kontrol edin. BIOS sürümünü güncel değil ise onu güncelleyin. Windows ve ekran kartı sürücüsünü güncelleyin. MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi kontrol edin.
Ekran kartı sürücüsü ve BIOS sürümü güncel. Sorun boşta kullanımda oluyor. Bellekleri Windows'un kendisiyle test etmiştim. Bir sorun çıkmamıştı. Windows'ta en son sürümde.

Sorun şununla ilgili olabilir mi; RAM'in sıvı soğutma radyatörünün fanının olduğu kısma hafif değdiği için siyah soğutucu kısmının bir tık ileride olduğunu fark etmiştim. Ama RAM'in bellek ve kompanentlerinin olduğu kısımla arasında bir hayli boşluk var dediğim kısmın. Gerçekten neden yaptığını bilmiyorum. Pekı siz PSU'dan mu şüphelenirsiniz bu durumda? 10 günde bir yapıyor diyebilirim sistem.
Screenshot_20200124-213631_Facebook.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı