Kernel Power 41 63

deltoid2

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX5500 XT 4GB XFX
Anakart
MSI B450M PRO
İşlemci
R5 1600 12NM
Arkadaşlar sistem yaklaşık 1.5 yıldır sorunsuz çalışırken son 1 aydır falan LoL'de dahi oyun ortasında takılıyor ve Power tuşuna basarak reset atmadığım takdirde tepki vermiyor asla. Olay görüntüleyicine baktım Kernel Power almışım ben de. RAM ve ekran kartı frekansını düşürdüm ama işe yaramadı, hibernote kapadım işe yaramadı donanımsal olduğunu düşünüyorum yapabileceğim başka bir şey var mı sizce? (PSU: Gamepower 500W)

Dosya Ekleri

• 1s.png
    1s.png
    17,8 KB · Görüntüleme: 69
  • 2s.png
    2s.png
    27,1 KB · Görüntüleme: 66
  • 3s.png
    3s.png
    67,1 KB · Görüntüleme: 63
Aynı sıkıntı bende de var tüm testleri yapıyorum bir sıkıntı yok ama genellikle oyunda ya da normal tarayıcıda takılırken ekran kitlenebiliyor, çözemedim bir türlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani çözüm oldu da ben o kadar para verip hayvan gibi sistem topladım ama güç tasarrufunda kullanacağım ne saçma iş başka bir çözümü olmalı bunun.

Kesinlikle hak veriyorum, araştırmak lazım ama araştırırken çok fazla çözüm önerisi gördüm. O da sıkıntı bir durum dene deneyebilirsen hangisi tutacak diye girmek lazım işe. 😂

Kesinlikle hak veriyorum, araştırmak lazım ama araştırırken çok fazla çözüm önerisi gördüm. O da sıkıntı bir durum dene deneyebilirsen hangisi tutacak diye girmek lazım işe. 😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir video var belki işine yarar düzelmezse.

M.2 SSD'yi değiştirdim düzeldi hocam benim sorun Samsung 980 1 TB vardı onu yine Samsung 980 Pro 1TB ile değiştirdim tekrar kurulum yaptım düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı