Kernel Power 41 Hatası

Umtdvr

Hectopat
Bu konu hakkında forumda bi kaç yazı okudum memtest86+ uygulandı sorun çıkmadı. Harddisk kontrolunde de sıkıntı çıkmadı. PC sürekli olarak takılma kasma mavi ekran kendi kafasında yaşıyor. Olay görüntüleyicisinde kernel power 41 hatası gösteriyor. Benim kardeşim sağolsun düğmesine basılı tutarak kapatmış bir kaç kez ondan beri böyle. En az 15 format işlemi uyguladım halen aynı sorun.
Sistem:
AMD FX-6300 işlemci
4 GB Gskill Ripjaws X 1600MHz RAM
Sapphire R7 260x
Gigabyte GA-970a-ds3p
Kasa ve güç kaynağı birleşik 600w Xigmatek Asgard 382

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir dönem o lanet hata ile 1 sene kadar uğramıştım. Benim de o süreçte belli belirsiz kafasına göre resetler atıyordu bazen günde bir çok defa bazende bir kaç ayda bir :) neredeyse bütün parçaları tek tek servise yollamaştım, arkadaşlar'dan parça alarak herşeyi tek tek denemeye çalıştım ama yinede çözüm olmamıştı belkide test ettiğim anda o saçma rastlantı denk gelmiyordu.
Bu konu hakkında forumda bi kaç yazı okudum memtest86+ uygulandı sorun çıkmadı. Harddisk kontrolunde de sıkıntı çıkmadı. PC sürekli olarak takılma kasma mavi ekran kendi kafasında yaşıyor. Olay görüntüleyicisinde kernel power 41 hatası gösteriyor. Benim kardeşim sağolsun düğmesine basılı tutarak kapatmış bir kaç kez ondan beri böyle. En az 15 format işlemi uyguladım halen aynı sorun.
Sistem:
AMD FX-6300 işlemci
4 GB Gskill Ripjaws X 1600MHz RAM
Sapphire R7 260x
Gigabyte GA-970a-ds3p
Kasa ve güç kaynağı birleşik 600w Xigmatek Asgard 382

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı