Çözüldü Kernel Security Check Failure hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

anl0wer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,
PC'de "kernel Security check failure" bsodsi alıyorum ve bu BSoD CoD: Warzone'a girince oluyor dump dosyasını aşağıya bırakıyorum.

Aşağıda DMP'nin linki bulunuyor, gerçekten hatamı düzeltirseniz dileyin benden ne dilerseniz 😃
Dump1.zip

DDU işlemini yapın. Sonra da XMP kapalı kullanın bilgisayarı. Ek olarak aşağıdaki rehberi uygulayın. Ha yine de RAM değiştirin hata var demişsin. RAM'i değişin değişmediğiniz sürece hata devam edecektir.

Son düzenleme:
XMP ne durumda yaptın? Sonuna kadar bekledin mi?
Bitince tekrar yap daha kesin sonuçlar alırsın.
XMP Kapalı ve Açık olarak 2 ayrı şekilde yaptım 1. XMP Kapalı testimde 0 hata verdi ardından PCyi açtım ve 10 dakika kadar kullanıp PCyi kapatıp tekrardan XMP Kapalı bir 2. test yaptım ve bu sefer test7 de bir hata aldım, XMP açıkken 2 kere test yaptım 2sinde de hata almadım, ramleri kesinlikle değiştireceğim gibi duruyor fakat kafamı kurcalayan soru şu: daha önce test 4 de ve 5 de hata verirken şimdi neden test7de hata veriyor yani windowsluk bir şey olabilir mi?
DDU işlemini yapın. Sonra da XMP kapalı kullanın bilgisayarı. Ek olarak aşağıdaki rehberi uygulayın. Ha yine de RAM değiştirin hata var demişsin. RAM'i değişin değişmediğiniz sürece hata devam edecektir.

Çok ama çok teşekkür ederim konuyu ramleri değiştirince kesinlikle güncelleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı