Kernel Security check faılure mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

HAKANMA

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Sayın Technopatlar,
Üyesi olmadığım bu oluşumu gerek youtubedan gerek forumunuzdan uzak veya yakın bir şekilde takip ediyor sizleri takdir ediyorum. Bana er yada geç yardımcı olacağınıza da adım kadar eminim.
Genelde kernel Security check failure hatası alıyorum.
Minidump dosyalarım için link paylaşıyorum. minidump dosyalarım.
Yardım edenlere çok teşekkür ederim.

Bilgisayarımı ikinci el olarak aldım.
A4 4000 APU.
2 GB RAM.
MSI A68HM-E33 V2 anakart.
250W PSU vardı.

Daha sonra.
X4 870k işlemci.
16 GB(8x2) 1600MHz.
RX 570 ekran kartı taktım. Sistemim mavi ekran verdiği için.
Sharkoon 650W PSU taktım ve msched çalıştırdım sorun bulmadı.

Son düzenleme:
Dediklerinizi yaptım umarım bir sorun daha çıkmaz.
Sürekli sizi rahatsız ediyorum kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• antivirResult.PNG
    antivirResult.PNG
    11,6 KB · Görüntüleme: 25
  • dism.PNG
    dism.PNG
    29 KB · Görüntüleme: 24
  • RAM1.PNG
    RAM1.PNG
    20,8 KB · Görüntüleme: 22
  • RAM2.PNG
    RAM2.PNG
    20,8 KB · Görüntüleme: 33
  • windowsupdatehistory.PNG
    windowsupdatehistory.PNG
    22,5 KB · Görüntüleme: 23
Arkadaşlar NVIDIA'nın son gelen sürüm 471.96 (4gün önce) ile bende bu sorunu yaşadım. Ardından eski sürüme geçtim 15 dakika oldu geçeli ve şu anlık sorun yok. Yani diyeceğim driverlarınızı hemen güncellemeyin. Bu arada nasıl eski sürüm döneceğinizi söyleyeyim bu bilgisayara sağ tık yapıp yönete gelin ardından aygıt yöneticisine gelin sonra görün bağdaştırıcısı ekran kartınızın üstüne sağ tık yapıp sürücü bölümüne gelin ve eski sürüme geri döne tıklayın. Bu kadar iyi günler sorununuz %90 çözülür.

Merhaba.
Masaüstü bilgisayarımı bir hafta önce Windows 7'den Windows 10'a yükselttim. Kendim yalnızca C'yi biçimlendirere USB bellek ile kurulum yaptım. Birkaç günden sonra sürekli karnel Security check faılure mavi ekran hatası alıyorum. Günde 6 7 sefer.
Minidump dosyalarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Yardımcı olabilirseniz çok müteşekkir olurum.

Merhaba.
Masaüstü bilgisayarımı bir hafta önce Windows 7'den Windows 10'a yükselttim. Kendim yalnızca C'yi biçimlendirere USB bellek ile kurulum yaptım. Birkaç günden sonra sürekli karnel Security check faılure mavi ekran hatası alıyorum. Günde 6 7 sefer.
Minidump dosyalarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Yardımcı olabilirseniz çok müteşekkir olurum.

hocam kendiniz konu açın

Geri
Yukarı