Kernel_Data_Inpage_Error Hatası

Komik bir insanmışsın bro, umarım diğer kullanıcılara da gereksiz bilgi vermezsin.

Force Remove özelliği size göre fiyasko olduğundan mı böyle diyorsunuz? Merak ettiğim için soruyorum.
Hayır genel olarak gereksiz olduğundan. Diğer sebepleri sosyalde ararsanız görebilirsiniz.

Anladım. Bu konu hakkında fazla bir bilgim yok. O yüzden IObit Uninstaller'in lüzumlu olup olmadığı konusunda bir şey diyemeyeceğim. Sadece bazı durumlarda programı zorla kaldırmaya ihtiyaç oluyor. Bunun manuel olarak nasıl yapıldığını birçok kişi bilmediğinden bu programı kullanıyor. Örneğin bazan Internet Download Manager sürümü güncelleme aldığında eski sürümünün lisansı kırılıyor. Yeni cracklenmiş sürümü indirebilmeniz için de mevcut sürümü iz bırakmadan kaldırmanız gerekebiliyor. Bu illegal bir örnek oldu ama, bu gibi durumlarda ben bu programı kullanışlı buluyorum, tabii bu benim fikrim. Genel olarak ne kadar kullanışlı olduğu tartışılır. @Murat5038

Sadece bazı durumlarda programı zorla kaldırmaya ihtiyaç oluyor.
O ihtiyaç normalde gereksiz ancak yine de kullanacaksan Revo'yu öneririm o daha kapsamlı tabi iyi kullanmasını bilene.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı