"KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

theckar

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
Kingston FURY 16GB (8+8) 3200MHz CL16
SSD veya HDD modeli
Kingston A2000 500GB M2 SSD
Ekran kartı
Asus DUAL RTX 3060 12GB OC V2
Anakart
Asus B560M-P
İşlemci
Intel Core i5 11400
Merhaba, son zamanlarda bilgisayarımı başlatırken ilk açılışta mavi ekrana düşüp kendini resetleyip yeniden başlıyor. Rica etsem minidump dosyalarını inceleyip yorum yapabilir misiniz? Tüm sürücüler güncel. Windows 10 Pro 21H1 güncel. BIOS güncel. Memtest86 sonuçları temiz. İşletim sisteminin kurulu olduğu M.2 SSD'yi HD Tune Pro ile tarama yaptım temiz.

Ek: minidump

Merhaba, son zamanlarda bilgisayarımı başlatırken ilk açılışta mavi ekrana düşüp kendini resetleyip yeniden başlıyor. Rica etsem minidump dosyalarını inceleyip yorum yapabilir misiniz? Tüm sürücüler güncel. Windows 10 Pro 21H1 güncel. BIOS güncel. Memtest86 sonuçları temiz. İşletim sisteminin kurulu olduğu M.2 SSD'yi HD Tune Pro ile tarama yaptım temiz. Bir de şunu fark ettim, bilgisayar açılırken mavi ekrana düşecekse ilk Power tuşuna bastığımda ekrana biraz geç görüntü veriyor. Yani normale göre 4sn falan siyah ekranda bekledikten sonra kendini açıp mavi ekrana düşüyor. Bu bana donanımsal olabileceğini düşündürdü. Bir de kasa içinde veri depolamak için 3 TB hard disk kullanıyorum. Eğer hard diskte bad sector varsa yine etkiler mi? (işletim sistemi M.2 SSD'de)

Ek: minidump

Son düzenleme:

Geri
Yukarı