Çözüldü "KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION" hatası

• Konuyu başlatan Swerp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 193
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swerp

Decapat
Merhaba. Mavi ekran hatasını araştırınca işlemcinin çok yük altında olduğu için kendini korumak amacıyla kapattığını öğrendim ve sormak istediğim şey boşta işlemci gayet iyi ancak oyuna girince yüzde yüz kullanılıyor ve "KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION" hatasını alıyorum önceden işlemcim bu kadar kötü performans vermiyordu işlemcim i5-2400 Sorunu çözmek için yapabileceğim şeyleri yazarsanız sevinirim.

Çözüm
Sorununuzun kaynağı BattlEye anti hile yazılımı. Hangi oyundan yiyorsanız klasörüne girip BattlEye klasörünü silin. Sonra oyunu dosyalarını doğrulama yapın. Sorun çözülmezse Revo Uninstaller Pro trial yükleyip artıklarla birlikte BattlEye kurulumunu kaldırın. Eğer görünmüyorsa program listesinde oyunu silip geri kurun.

Cihazdaki MSI yazılımlarını kaldırın. MSI Center gibi.

Tekrar deneyip sonucu paylaşın.
Alıntıdır.
Sorununuzun kaynağı BattlEye anti hile yazılımı. Hangi oyundan yiyorsanız klasörüne girip BattlEye klasörünü silin. Sonra oyunu dosyalarını doğrulama yapın. Sorun çözülmezse Revo Uninstaller Pro trial yükleyip artıklarla birlikte BattlEye kurulumunu kaldırın. Eğer görünmüyorsa program listesinde oyunu silip geri kurun.

Alıntıdır.

Çözüm

Alıntıdır.

Hocam Unturned oynuyordum demediğime rağmen bulmuşsunuz teşekkürler.

Geri
Yukarı