Çözüldü KernelSU modülü nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali_Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben HyperOS'da KernelSU üzerinden bir HyperOS Launcher kurdum fakat Launcher "yalnızca bir sn" diyor ve hiçbir şey olmuyor. Ben nasıl bu modülü, KSU yöneticisi olmadan silerim? Ayarlara erişebiliyorum. Cihazda OFox yüklü.

@626016 @364809 @Kullanıcı311
Screenshot_2024-02-10-11-03-04-803_com.android.settings.jpg

Çözüm
OrangeFox açıp bu dizini izleyip bahsettiğiniz modülü silebilirsiniz.

"/data/adb/" bu dizini karıştırın, bende tam hatırlamıyorum.
OrangeFox açıp bu dizini izleyip bahsettiğiniz modülü silebilirsiniz.

"/data/adb/" bu dizini karıştırın, bende tam hatırlamıyorum.
/Data/adb/ksu/modules.img dosyasını kaldırınca tüm modüller silindi. Ben de şimdi farkettim. Telefon sıkıntısız boot etti. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
/Data/adb/ksu/modules.img dosyasını kaldırınca tüm modüller silindi. Ben de şimdi farkettim. Telefon sıkıntısız boot etti. Teşekkürler.
Hocam loop düşerse modülü silmeyin boot olurken 3 tuşa bas-çek yaparsanız da KSU güvenli moda girer.
Bu arada profile yazmışsın teşekkürler seninki de hayırlı olsun 4 ay banlıyım da...

Hocam loop düşerse modülü silmeyin boot olurken 3 tuşa bas-çek yaparsanız da KSU güvenli moda girer.
Bu arada profile yazmışsın teşekkürler seninki de hayırlı olsun 4 ay banlıyım da...
Ses açma + ses kısma + güç tuşu mu? Loop girmedi. Sadece launcher açılmadı.

Bende ne olur ne olmaz diye APatch'e geçtim. OFox'tan modülleri silebiliyorum. Hemde KernelSU gibi programlar algılamıyor.

Geri
Yukarı