Kesintisiz güç kaynağı tavsiyesi

LiteraryLucky

Kilopat
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Selamlar, koy evimde sık sık elektrikler kesildigi icin bilgisayarimi korumak adina uygun fiyati fiyat performans urunu ariyorum.

Bilgisayarimin ozellikleri asagida yaziyor. Buna ek olarak 75 Hz ASUS monitor, 144 Hz Samsung monitor ve laptop var.

Kaç VA'lik bir UPS almak gerekir?

ASUS TUF Z370-PRO GAMING.
Intel Core i7 8700K.
Cooler Master Masterliquid Lite 240.
MSI GeForce GTX 1060 Gaming X.
Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz.
Samsung 970 Evo 250 GB - Toshiba 2TB P300.
Seasonic focus Plus 750 Gold SSR-750FX.
Inwin 303 - Samsung LC24FG73FQMXUf.
SteelSeries Rival 300.
Logitech G512.
Corsair Void Pro RGB Wireless.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnform gayet iyi bir markadır ihtiyacınızı karşılar.

Biraz daha uygun bir fiyatta bir ürün önerebilir misiniz? Birde bu ürün için 7-20 dakika aralığında bilgisi verilmiş ancak doluluk oranını ve ne kadar besleyebileceği bilgisini nasıl veriyor merak ettim doğrusu. Bunu bir araştırayım.

Bu markaları bırakın APC alın, bu işin kralıdır. Alırken akü tarihlerini sormanız lazım. Eski aküler durduğu yerde ömründen yiyor uygun koşullarda saklanmazsa. 1500VA fazla bile.
Akülerin kapasitesi hesaplanıp o süreler veriliyor. Verimlilik işin içinde mi bilmiyorum.

Bu markaları bırakın APC alın, bu işin kralıdır. Alırken akü tarihlerini sormanız lazım. Eski aküler durduğu yerde ömründen yiyor uygun koşullarda saklanmazsa. 1500VA fazla bile.
Akülerin kapasitesi hesaplanıp o süreler veriliyor. Verimlilik işin içinde mi bilmiyorum.
3000 lira bandında gösteriyor ama :)

Geri
Yukarı