Keşke almasaydım dediğiniz oyunlar

Hikayesini mi karmaşık buldun yoksa combat sistemini mi? Witcher 1'den Witcher 2'ye geçince adeta sudan çıkmış balığa dönmüştüm ben. Combat sistemi çok karışık geldi, bir de Witcher 1'i kolay zorlukta bitirmiştim. Ancak sonradan alıştım ve Witcher 3'de kendimden üst Level Boss'ları kesiyorum, hikayesi ise evet biraz kafa yormak gerekiyor.

Hocam hikayesi gerçekten çok güzeldi. Oyundaki zırhlar silahlar veya onların geliştirilmesi. Meditasyon veya yiyecek olmadan canın dolmaması. Gibi oyun içerisindeki kavramlar bana çok karmaşık gelmişti.

The Forest
Hayatta kalırız yamyamlarla savaşırız falan uçaktan düşüyoruz falan çok güzeldir dedik.
Bir baktık yok çocuğu alacacağız kapı açacağız yok labaratuvara gireceğiz, derken hayatta mı kalıyoruz yoksa yamyamcılık mı ?

Fall Guys.

Bu oyunu kendime almadım, kardeşim almam için büyük çabalar verdi ve benim kendi paramı kullanarak aldı, 3 saat oynadı bıraktı 🤬 Ayrıca kardeşim Among Us'da aldırmaya çalıştı, bir daha asla öyle bir oyunu almam. 40 liraya 4 tane zurna tavuk dürüm, yanına da 2 tane ayran alırdım.
Bari 2 saat oynasaymış da bir ihtimal iade hakkı olsaymış, bu tarz oyunları severim ben. Ancak küçük çocukların ilgisini çekiyor ve oynadıktan sonra hayal kırıklığı yapıyor.

Bu arada tavsiye Fall Guys, Among Us ve yakında Party Animals adlı oyunları arkadaşınız yoksa almayın bu tarz oyunların 1 ila 2 ay süresi var sonra bırakılıyor.

Mafia 3, Black Desert Online, Dead or Alive 6, Dirt Rally, Fall Guys, Sniper serisi.

Hocam hikayesi gerçekten çok güzeldi. Oyundaki zırhlar silahlar veya onların geliştirilmesi. Meditasyon veya yiyecek olmadan canın dolmaması. Gibi oyun içerisindeki kavramlar bana çok karmaşık gelmişti.
Bana da ilk başta garip geldi ilk defa bu tarz bir oyun oynadığım için, ancak 1 saat sonra alıştım. Belki sen de alışırsın, hemen pes etme bence.

Geri
Yukarı