Keşke almasaydım dediğiniz şeyler nedir?

• Konuyu başlatan Lusyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 222
  • Görüntüleme 9B
Neden hocam?

Hiçbiri umrunuzda olmasın hocam vallaha yenisini yapmayada çok kafa yormayın boş işler şu aralar 2 söz söylesen iş mahkemelik oluyor :D en iyisi boş verin ne güzel forumda birbirimizi götürüyoruz.
Hocam normal bir kız sınıf arkadaşımdan tacizci iftirası yedim. Kişilik bozukluğum oldu sanırım herkesten nefret ediyorum ve psikoloğa gideceğim. Ne güzel hayat kızlara gerçekten.

Remzi hocadan YDS için eğitim satın almıştım. Hiçbir faydasını görmedim. Hem çok hızlı anlatıyor hem de 17273 tane benim gibi olan öğrencilerin 17272 tanesine ders sırasında cevap vermeye çalışıyor. Ayrıca anlatım tarzı ve tekniği de gerçekten çok kötü. 3000 TL gibi bir fiyata almıştım ama keşke almasaydım.

Bir Askerin Anıları kitabı. Kötü olduğu için değil. 150TL'ye aldıktan sonra 100TL'ye düşmüş. Çok koydu. 50TL'ye döner yerdim. :)

Asil balta almıştım. Sanırım bu kadar söylemem yeter.
Kantin cipsi.
Türk pasaportu.
Saatliği 20 TL olan internet kafe. (Bana 2 gb ramli pc gelmişti. Arkadaşıma da 1,5 GB ramli pc geldi.)
Kantin dondurması. (2 gün dilimiz boyalı gezdik. Hatta ruj sürüp okula geldik diye 1 gün uzaklaştırma aldık. Ama sadece dondurma yemiştim.)
Ha bide bu kitap:
Zıkkımın Kökü (Kötü olduğundan değil. 8. sınıfta hoca bize kitap okutturup tahtaya çıkartıp anlattırıyordu. Bende çıktım anlattım. Aferin dedi. Sonra kitabın ismini sordu. Bende söyledim ve disipline gittim. Sonradan anlaşıldı olay ama sırf bu yüzden kitaptan nefret ediyorum.)

o zaman pek bilgim yoktu youtube den bir video izleyerek lenovo ideapad a320 laptop u amd a9 işlemcisi ile birlikte almıştık berbat bir laptop youtube de dahi kasıyor.heryerde kasıyor

Geri
Yukarı