Keşke olsaydı dediğiniz doğaüstü şeyler

Merhaba. Mutlaka olmasını istediklerim; 1- Görünmezlik, 2- ışın kılıcı, 3- bütün dünya dillerini anında birbirine dönüştüren süper bir beyin kapasitesine veya extrem dil kabiliyetine sahip olabilmektir. Bunu anında yapan dil çevirici cihazların yerine kendim bunu yapabilmeyi çok isterdim.

Dil kabiliyetim pek yoktur, İngilizce' yi de zar zor yani epey zor öğrendim, 2. Hava ikmal 'de iken Amerikan Teknik İngilizcesi kursunu 6. sırada bitirip 73 insial Amerikan Teknik ingilizcesi seviyesindeydim, ama düzenli çalışıp üzerine de pek gitmediğimden, yabancı yayınlar, vb. düzenli okumadığımdan bu seviye 45 insial seviyesine kadar inebilmiştir diye tahmin ediyorum.

Elektrik-elektronik Müh. liğinde okuyan bir öğrencinin İng.- Türkçe teknik çevirisini bir zamanlar google'da henüz yapay zekalı çeviriler de pek olmadığında, google'daki çevirilerde sözlük kelimeleriyle Türkçeye çevirirken adeta kelimelerin yan yana dizildiği o zamanlarda başarıyla çevirmiş ve bir minnet (teşekkür) almıştım. O da elektrik-elektronik konulu makalede aslında bu madde madde olan makalede neyin ne anlama geldiğini asıl Türkçesinden zaten çok iyi bilmem nedeniyleydi, yani çok büyük bir eforla sağlanmış bir çeviri örneği de değildi. (Biraz da tevazu) Kolay gelsin.

Hatsune Miku ile fantastik veya fütüristik evrenlere gidebilmek.

Fotoğraf daha iyi açıklıyor:
85176414_p0.png

Ya tamam keşke şu çizgifilmdeki karakter olsaydım gibi şeyler demek saçma çocuksu görünen bir şey ama hayallerimizi dökelim yahu.

Hadi ben Optimus Prime olmak isterdim Rock Lee olmak isterdim Naruto olmak isterdim.
Hayvanlarla konuşabilmek ve insanları iyileştirebilmek.Ha bide sınırsız para.

Hayvanlarla konuşabilmek ve insanları iyileştirebilmek.Ha bide sınırsız para.
Sınırsız para dengeyi bozabilir insanları iyileştirmek doktorlukla hemşirelikle falan yapılabiliyor tabi kötü insanları iyi insan yapmaksa o başka. Ve en güzeli hayvanlarla konuşabilmek.

Sınırsız para dengeyi bozabilir insanları iyileştirmek doktorlukla hemşirelikle falan yapılabiliyor tabi kötü insanları iyi insan yapmaksa o başka. Ve en güzeli hayvanlarla konuşabilmek.
İyileştirmekten kastım çaresiz hastalık vs.

Geri
Yukarı