Key-Drop güvenilir mi?

stoxienN

Centipat
CS:GO'da skin almak istiyorum. Şu an envanterde toplam 350TL'lik kasalar var. Ama ayın 29'una kadar pazar banım var. Key-Drop'tan kasa açmak mı yoksa Steam pazardan skin almak mı daha mantıklı? Amacım kumar değil sadece skin alacağım. Key-Drop'ta skin çıkarttığımda iade sıkıntısı yaşar mıyım?

Steam pazarında skin satanlar, 3. parti sitelerde satanlara nazaran daha çok zarar ederek satıyorlar. Steam pazarından almanızı öneririm. 3. parti sitelerden satın alım yapanların yasaklamalar aldığı haberlerini son günlerde görüyorum. Riske girmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS:GO'da skin almak istiyorum. Şu an envanterde toplam 350TL'lik kasalar var. Ama ayın 29'una kadar pazar banım var. Key-Drop'tan kasa açmak mı yoksa Steam pazardan skin almak mı daha mantıklı? Amacım kumar değil sadece skin alacağım. Key-Drop'ta skin çıkarttığımda iade sıkıntısı yaşar mıyım?
Güvenilir fakat önermiyorum. Çok karmaşık. CSGOCASES sitesini kullanabilirsin. Üstelik FLIX kodunu kullanarak 0.50 $ alabilirsin. 24 Saatte bir 2 adet ücretsiz kasa da açabilirsin. Ben bir haftada ücretsiz kasalardan envanter dizdim.

İki seçeneğin arasında fark var, neden skin almak yerine kasa açıyorsunuz? Direkt takas sitelerinden veya market sitelerinden skin satın alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı