Key-Drop güvenilir midir?

Kazanan varsa bile ufak tefek alırlar. Yayıncıları izleyince hepimizin ağzının suyu akıyor ama maalesef durum böyle değil.
Bana da böyle geliyor. Yapıcam yine büyük ihtimalle düşük bir para ile. Yayında content bile olsa bir nevi yeterli.

Tabii içerik çıkarmak için güzel. Bizim millet kasa açılımını sever. Ben de severim izlemesini :D
Arkadaş az önce yayında 150 lira harcadı. İnanır mısınız bir halt çıkmadı eridi parası ama beni dinlemedi gitti düşük ihtimallilerde oynadı. Ama İştiraki aldı Twitch'den. Emin olun 150 liralık kayıp için bile değer iştirak olmak.

Ya batarsın, ya çıkarsın. Çıkabilirsen tabii.
İşte çıkış real mi? Yoksa yayıncı boost mu onu soruyorum :D

Buradaki faktör risk oranı zaten. Asfalt, düz yol varken niçin engebeli yoldan gidelim? Herkesin kendi kararı, göze alan kişi için problem yok.
Doğru haklısınız ben soru sordum sadece riski beni bağlar. Sadece Yayıncı boost mu yoksadaha önce falan tutturan var mı fikir için buraya yazdım.

Buradaki faktör risk oranı zaten. Asfalt, düz yol varken niçin engebeli yoldan gidelim? Herkesin kendi kararı, göze alan kişi için problem yok.
Sis yüzünden uçu gözükmeyen, düz ve uzun bir yol sandığımız yollar engebeli yola dönüşüyor.
Neyse konuyu fazla uzatmaya gerek yok. Yoksa saman yoluna falan gireceğiz. :D

Geri
Yukarı