Steam Xbox Key sitelerinden alınabilecek uygun fiyatlı oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Playstore den sifu Steam versiyon almayın boş ekran çıkıyor kodu göstermiyor. Keşke e-Tail den alsaydım zaman kaybı resmen.

Play Store'den Sifu Steam versiyon almayın boş ekran çıkıyor kodu göstermiyor. Keşke e-tailden alsaydım zaman kaybı resmen.

Play Store'dan oyun alırken öyle bir sorun yaşadığımda hemen BTK'ya bildiriyorum. Yanında hediye oyunda veriyorlar benim için kazan kazan durumu oluyor :D ben seviyorum öyle olmasını bana. Ancak dediğiniz gibi zaman kaybı yaşıyoruz.

Play Store'dan oyun alırken öyle bir sorun yaşadığımda hemen BTK'ya bildiriyorum. Yanında hediye oyunda veriyorlar benim için kazan kazan durumu oluyor :D ben seviyorum öyle olmasını bana. Ancak dediğiniz gibi zaman kaybı yaşıyoruz.
Ben 3 kere yaşadım hiç bir oyun vermediler.

İlk olarak Xbox (Microsoft Store) oyunlarını yazayım. Xbox uygulamasında özellikle humble Games oyunları bayağı iyi fiyatlarda bulunabiliyor. Aklınızda olsun bütün oyunları listelemedim burada. Normalde kendim için yaptığım bir listeydi ve sizle paylaşmak istedim uygulamaya bakarsanız ucuza daha pek çok oyun bulabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2202647

Eki Görüntüle 2202648

Eki Görüntüle 2202649

Eki Görüntüle 2202650

Eki Görüntüle 2202651

Eki Görüntüle 2202652

Sıra Steam keylerini ucuza alabileceğiniz oyunlarda. Birkaç ay önce Steam key siteleri oldukça fazlaydı ancak son zamanlarda sayıları bayağı azaldı ve TL ile satış yapmamaya başladılar. O sebeple önerebileceğim oyunlar kısıtlı.

Totally Accurate Battle Simulator 32TL (indirimlerde 16TL)

Shadows Of Doubt 194TL (indirimlerde 145TL)

Sifu 289TL (indirimlerde 140TL)

Pillars of Eternity II: Deadfire 74TL (indirimlere girmiyor)

Cozy Grove 25TL (indirimlere girmiyor)

Gotham Knights 500TL (indirimlerde 99, 80TL)

Back 4 Blood Deluxe Edition 369TL (indirimlerde 36, 90TL)

Biraz daha oyun yazabilirdim ancak hem diğer hocalarım konularını çoktan açtığı için hem de resmi satıcı olmayan siteleri önermek istemediğim için yazmadım başka oyun.
Hocam danganronpa alacaktım. İndirime giriyor mu?

Hocam Back 4 Blood alacaktım ama stok bitmiş. İndirim bitmeden stok yenilenir mi?

Hocam danganronpa alacaktım. İndirime giriyor mu?
Umarım girer hocam.

Hocam Back 4 Blood alacaktım ama stok bitmiş. İndirim bitmeden stok yenilenir mi?
Back 4 Blood: Ultimate edition PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR üstteki arkadaş voidu sitesinden biyt link atmış güvenilir site ancak müşteri hizmetleri rezalet 1 2 hafta sonra cevap veriyorlar aklınızda olsun. Bir sürü böyle konu açıldı forumda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı