Keychron Marka Klavye Nereden Alınır?

Kargo süreci biraz uzun sürüyor hocam. Tahmini söylüyorum en geç Şubat sonu elinize ulaşmış olur. PTT gümrükte uzun süre tutmazsa eğer.
22 Şubat itibariyle bana teslimat yapıldı bu arada. Gecikmenin sebebi de tahmin üzere Çin
deki Lunar New Year muhabbeti. Resmi tatilleriymiş. Bilgilendirmeler için teşekkür ederim, cesaretlenip o şekilde almaya giriştim. Güzel bir klavye üretmişler hissiyat olarak da.

22 Şubat itibariyle bana teslimat yapıldı bu arada. Gecikmenin sebebi de tahmin üzere Çin
deki Lunar New Year muhabbeti. Resmi tatilleriymiş. Bilgilendirmeler için teşekkür ederim, cesaretlenip o şekilde almaya giriştim. Güzel bir klavye üretmişler hissiyat olarak da.
Guzel gunlerde kullanin hocam. Bos bir vaktinizde klavye PCB altina birkac kat kagit bant yapistirmanizi tavsiye ederim. Sesi daha tok yapiyor. En ucuz modlama yontemlerinden birisidir. Ben yaptim memnunum.

Alışveriş yapacak arkadaşlara referans olması açısından bende süreç hakkında bilgilendirme yapayım.

21 Şubat'ta verdiğim sipariş 24 Şubat'ta Çin'den YunExpress adlı kargo şirketine teslim edildi. Bugün (5 Mart) itibarıyla tarafıma ulaşmak üzere Aras Kargo’ya verildi. Kargo hareket sürecini görsel olarak ekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0773.jpeg
    IMG_0773.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 24
Alışveriş yapacak arkadaşlara referans olması açısından bende süreç hakkında bilgilendirme yapayım.

21 Şubat'ta verdiğim sipariş 24 Şubat'ta Çin'den YunExpress adlı kargo şirketine teslim edildi. Bugün (5 Mart) itibarıyla tarafıma ulaşmak üzere Aras Kargo’ya verildi. Kargo hareket sürecini görsel olarak ekliyorum.
Hayirli olsun hocam oncelikle. Aras kargo ile geldigini ilk kez goruyorum. Gumruk vergisini odediniz mi? Nasil oldu? PTT olunca kapida odeniyor ama Aras oldugunda isler nasil yuruyecek acaba...

Hayirli olsun hocam oncelikle. Aras Kargo ile geldigini ilk kez goruyorum. Gumruk vergisini odediniz mi? Nasil oldu? PTT olunca kapida odeniyor ama aras oldugunda isler nasıl yuruyecek acaba...

Teşekkür ederim. Bende PTT bekliyordum fakat Aras Kargo'dan mesaj geldi. Attığım görselde Sabah yazıyor, Aras Kargo'nun takip ekranında da çıkış şubesi olarak Sabah yazıyor. Şu an teslimat sürecinde, elime ulaştığında gümrük vergisi hakkında bilgilendirme yaparım.

Güncelleme:

Ürün elime ulaştı. Aras Kargo tarafından ödeme talep edilmedi. Ticaret Bakanlığı'ndan gümrük vergisi borcu sorgulaması yaptığımda da herhangi bir kayıt çıkmadı.

Son düzenleme:
Merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın bende almayıı düşünüyorum bu klavyeyi: Keychron K2 Wireless Mechanical Keyboard (UK ISO Layout) - Version 2

Nasıldır sizce? Ona göre alacağım bir de vergi vs. olur mu? Wireless almayı düşünüyorum.

Merhaba,

Benim aldığım klavye K2 Pro Wireless modeli. Klavye yazma hissiyatı olsun malzeme kalitesi olsun çok güzel. Senin alacağım model de muhtemelen öyledir. Bana herhangi bir vergi çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı