Keydrop güvenilir mi?

Daha fazla  
Meslek
R34'ün direksiyonu.
Keydropa G2A üzerinden para atacağım karar verdim.
5 dolar atacağım ancak G2A güvenilir midir emin olamadım.
Yani kart ile ilgili bir sıkıntı çıkarır mı izinsiz para çekmek gibi?

Şikayetvar'a bakarsanız hiçbir yerden alışveriş yapamazsınız hocam. 😄

Aslında haklısın :D key-drop üzerine direkt Papara'dan atmak istemedim ne olur ne olmaz diye hediye kodu alacağım. Galiba e-posta içine gönderiyorlarmış kodu oradan giriyormuşuz.

Aslında haklısın :D key-drop üzerine direkt Papara'dan atmak istemedim ne olur ne olmaz diye hediye kodu alacağım. Galiba e-posta içine gönderiyorlarmış kodu oradan giriyormuşuz.

Sorun olacağını sanmam. Hiç kullanmadım kesin bir şey diyemiyorum ama ünlü YT'lere sponsor oluyordu. (adam gibi adam kişilere )güvenilirdir.

Ben birçok siteye G2A, Kinguin gibi sitelerden yükleme yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sanmam bir şey olacağını.

Hocam peki G2A üzerinde kullanacağım Papara kardeşime ait yaşı 17 bir sıkıntı çıkartır mı?
Bir de legal midir? @DivineTitan
Cevaplarsanız sevinirim.

Hocam Şikayetvar üzerinde Papara üzerinden izinsiz para çekme vs. gibi şey yazmışlar G2A için o yüzden güvenemedim.
Hocam Papara üstünden para yüklemiştim. Herhangi bir sorun olmadı, yüklememin üstünden aylar geçti.

Hocam peki G2A üzerinde kullanacağım Papara kardeşime ait yaşı 17 bir sıkıntı çıkartır mı?
Bir de legal midir? @DivineTitan
Cevaplarsanız sevinirim.
Hayır sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı