KeyDrop Sitesi güvenilir mi?

Güvenilir fakat şanssız olduğunu düşünüyorsan sakın girme , ben dün gece 1k türk lirası kaybettim , aklım olsa girmezdim fakat sen bilirsin , bazıları katlıyor bazıları katlıyamıyor ona göre kendini iyi tanı ve gir yoksa kumar bağımlısı olursun.

Arkadaş bir hafta kadar önce 20 dolarlık açılım yapmıştı ve hiçbir şey çıkmamıştı. Bence CS'den açmak daha mantıklı. Onun dışında güvenilir

KeyDrop Sitesi güvenilir mi?

Güvenilir fakat kafanızın kumara çok iyi basması gerekiyor 60 dolarımı kaybetme nedenim. 🤣

Arkadaş bir hafta kadar önce 20 dolarlık açılım yapmıştı ve hiçbir şey çıkmamıştı. Bence CS'den açmak daha mantıklı. Onun dışında güvenilir
Hellcase gibi sitelerde upgrade edebiliyorsunuz çıkardıklarınızı burada da var mı hatırlamıyorum ama csgocases ve hellcase çok iyi siteler.

Arkadaş bir hafta kadar önce 20 dolarlık açılım yapmıştı ve hiçbir şey çıkmamıştı. Bence CS'den açmak daha mantıklı. Onun dışında güvenilir.

Dün gece CS'den de açtım fakat 20 lira bir kasa + 45 lira veriyorsun çok iyi bir şey çıkarman lazımki kazanman lazım yoksa benim gibi kaybedersin, dünyaya cenabet gelmişim.

hocam güvenilir ama baya iyi oynaman lazım başka türlü sadece para kaybı. Ben neredeyse 2 günde 7 dolar kaybediyordum. Son 23cent vardı. Gittim en ucuz kasayı açtım. Şansıma 25 dolarlık ak skini çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı