Çözüldü Keydrop skinimi alamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
Keydrop'ta kasadan skin aldım ama.

Error.

Your trade URL ıs ınvalıd!
Steam: "this trade URL is no longer valid for sending a trade offer to banana milk."

Hatası verdi ve trade URL mi ve gizlilik ayarlarımı değiştirdim (açtım) ve F5 attım. Keydroba da F5 attım lakin yine aynı hatayı verdi. Nasıl skinimi alabilirim yardımcı olur musunuz? Bu arada Keydrop'a 1 dolar yatırıldı yani onun ilgili bir sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Error.

Steam: "this trade URL is no longer valid for sending a trade offer to banana milk."

Hatası verdi ve trade URL mi ve gizlilik ayarlarımı değiştirdim (açtım) ve F5 attım. Keydroba da F5 attım lakin yine aynı hatayı verdi. Nasıl skinimi alabilirim yardımcı olur musunuz? Bu arada Keydrop'a 1 dolar yatırıldı yani onun ilgili bir sıkıntı yok.
Hocam takas linkiniz yanlış tekrar girin.

Error.

Hocam takas linkiniz yanlış tekrar girin.

Çözüm

Geri
Yukarı