Keydrop'a Papara ile para yatırılırsa ceza yenir mi?

Jagow

Decapat
Daha fazla  
Keydrop'a Papara ile para yatırsam herhangi bir sorun olur mu, ceza gibi falan? 16 yaşındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım yatırıyor. Araştırmıştı sanırsam daha dün. Çoğu kaynakta bir sıkıntı olmayacağı, yasal olduğu yazıyor. Şu anlık bir sıkıntı oluşmadı. Ama yine de iyice araştırmanızı tavsiye ederim.

Olmaz ya bence arkadaşınızda yatiriyormuş zaten yatirsam problem olmaz galiba.

Hayir, Papara kumar sitesi olarak gormuyor bu CS:GO skin sitelerini illaki gordugu siteler vardir ama Keydrop'ta bir sıkıntı yok bizzat kendim oynadim. Aman diyeyim cok paranizini kaptirmayin cidden kumardan hiçbir farki yok, oynadikca oynayasiniz geliyor.

Hayir, Papara kumar sitesi olarak gormuyor bu CS:GO skin sitelerini illaki gordugu siteler vardir ama Keydrop'ta bir sıkıntı yok bizzat kendim oynadim. Aman diyeyim cok paranizini kaptirmayin cidden kumardan hiçbir farki yok, oynadikca oynayasiniz geliyor.
Teşekkürler kral

Keydrop'a Papara ile para yatırsam herhangi bir sorun olur mu, ceza gibi falan? 16 yaşındayım.

Keydrop kumar sitesi olarak değil de oyun da skin kazandırdığı için bir sıkıntı çıkarmaz. Zaten Papara onaylamış oyun olarak gözüküyor.

Geri
Yukarı